Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 34N és 22F bele merjek ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34N és 22F bele merjek ebbe bonyolòdni? Racionàlisan minden ellene szòl, de megbolondulok érte.

Figyelt kérdés

34 évesen idén lett vége egy hosszù pàrkapcsolatomnak.Elég balhésan csúnyàn lett vége. Nem igazàn tudtam mit kezdjek, rosszul éreztem magam lelkileg ezért hazaköltöztem a szülöfalumba. Most onnan ingàzok munkahelyemre, és gyalog megyek mindig a vasútàllomàsra ami kb 2 km-re van. Ott szòlított meg ö, hogy hazavinne kocsival abszolút udvarias és cuki volt. Nem ismertem elötte csak tudtam, hogy xy unokàja. Mikor megtetszettem neki gondolta, hogy idösebb vagyok de azt nem, hogy ennyivel. Bàr úgy làtszik a viselkedése alapjàn, hogy öt nem érdekli a korkülönbség.

Azòta mindig értem jön,màr randiztunk többször. Tényleg abszolút rendes, udvarias és kedves velem. Én meg megbolondulok érte de ..és itt a de..nekem 34 évesen racionàlisabbnak kellene lennem de képtelen vagyok. Anyukàm szerint bolond vagyok és ennek jöttem haza, hogy kandúrozzak?! Neki csak az apukàja tudja, ö is nagyon rendes egy rossz szava nem volt.



2022. dec. 27. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem irtam sehol ilyet, hogy friss kapcsolatban babazni kell :D

Azt mondtam, hogy egy srácnak kb 30 éves koráig biztosan nem jár családalapításon a feje, az 8 év. A no 42 lesz addigra. Ez nagyon nagy korkülönbség ebben a korban.

2022. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11. Az se biztos, hogy a kérdező akar gyereket, sokan nem akarnak már, normális ember milliószor meggondolja. Rengeteg stressz, lemondás, hatalmas anyagi teher stb. Ha meg nem akar gyereket, olyan mindegy is a korkülönbség. Nem 20-30 évről van szó.
2022. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Már ott depresszív a dolog hogy a szülőfaludbol jársz vonattal dolgozni és 2 km-t sétálsz az állomásra… kell neked a szórakozás
2022. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Miért kell mindíg az ásókapanagyharangot alapul venni ?

Meg a családalapítást ?

Nem mindenkinek ez a legfontosabb :-).

Meg a mókuskerék, ház, hitel, iskolákkal küzdés stb stb.

Hát nekem soha nem kellett :-).

2022. dec. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
Ne viccelj, korkülönbség miatt nehogy ne adj neki esélyt! Az én feleségem is idősebb, egy percig nem érdekelt ki mit gondol. Őt sem. Megfogtam a kezét, és elvettem. Két gyermekünk van azóta. Soha nem cserélném le egy fiatal lányra, aki magával sincs még tisztában. Minden ember más, és mást keres. Lehet jobban és odaadóbban ott lesz melletted mint egy korodbeli. (Én is korodbeli vagyok, és tudom, hogy 22 évesen is ott álltam volna ugyanígy egy nő mellett mint most, ha lett volna ki mellett...) Az anyagiak meg rendeződnek ahogy telnek az évek és lesz egyre jobb állása, az élet úgysem habostorta.
2023. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!