Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom egyetemi tanár és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyetemi tanár és egyszerűen mindig az jár a fejembe, hogy lefekszik valamelyik diáklányával.. nektek ez mennyire nehéz? ha esetleg ti vagytok tanárok/ vagy a párotok fiatal és jóképű, nem tudom meddig fog tudni nemet mondani a lányseregnek

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 20:58
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
92%

A kapcsolatodnak árthatsz akkor ha sokat alaptalanul féltékenykedsz.


Egyébként fordítva te mit tennél? Te meg csalnád a párod?

2023. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
70%
#20 És? Nálam 10 évvel idősebb, és egy bérrabszolga. Még mindig nem értem, miért félted?
2023. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
92%
Satoshi Kanazawa és Mary Still „A tanítás veszélyes a házasságra nézve” címmel publikált tanulmányt egy evolucionista szakfolyóiratban. A szerzők összehasonlították a felsőfokú oktatásban dolgozó tanárokat az átlagos amerikaival, és kiderült, hogy a főiskolai és egyetemi tanárok sokkal gyakrabban válnak el – vagy meg sem nősülnek. A férfiak nem ismerik fel, hogy magukban folyton összehasonlítják feleségüket fiatal, vonzó tanítványaikkal, csak a végeredményt érzékelik, az elhidegülést.
2023. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Itt a cikk linkje, szendi gabor irta

[link]

2023. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
1%
miért olyan k.rva nagy probléma ha megcsal?
2023. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
18%
23. És nem jogos? Vagy 1000-ből hány 30-40-50... feleség veszi fel vele a versenyt? https://www.youtube.com/watch?v=Q54XNcC8l-I
2023. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
87%

25

Mert amikor a felek egy monogám kapcsolatban élnek akkor ott lennie kell bizalomnak ami nélkül nem működik a dolog. Amikor az egyik fél megcsalja a másikat akkor elárulja ezt a bizalmat. Bizalom nélkül pedig nem fog működni a kapcsolat.

2023. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
én is egyetemista vagyok, hogyne ismerném őket.. és azért féltem, mert szeretem őt.
2023. jan. 5. 22:22
 29/50 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező a párod feltehetően nem csak a formás tested miatt van veled. Ha igen akkor mindegy mert nem lesz hosszú életű a kapcsolat. De ha nem csak azért akkor ott vannak benned azok a dolgok amik miatt téged választott amik miatt te kellesz neki és nem a másik 100 vagy 100000000.
2023. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
25%

"28/29 A kérdező kommentje:

én is egyetemista vagyok, hogyne ismerném őket.. és azért féltem, mert szeretem őt."


Jaaaa..., szóval te is csak egy kis ürítőlyuk vagy neki. Így nem csoda, ha fosol. De nyugi! Legkésőbb a diplomaosztón kirak.

2023. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!