Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom egyetemi tanár és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyetemi tanár és egyszerűen mindig az jár a fejembe, hogy lefekszik valamelyik diáklányával.. nektek ez mennyire nehéz? ha esetleg ti vagytok tanárok/ vagy a párotok fiatal és jóképű, nem tudom meddig fog tudni nemet mondani a lányseregnek

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 20:58
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
:)) több éves párkapcsolatról beszélgetünk.
2023. jan. 5. 22:28
 32/50 anonim ***** válasza:
13%

"31/31 A kérdező kommentje:

:)) több éves párkapcsolatról beszélgetünk."


Ez az! Mint a kajánál, érzed az ízén, hogy hamarosan megromlik.

2023. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
19%

"és azért féltem, mert szeretem őt."


Ne féltsd jó lesz a töbi csajjal is neki.

2023. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
18%

90% h nem fullos a pali! De neked nagyoon is az,szamodra! Ezert vagy vele. Lehet mi rosszul lennenk.


10% h tenyleg jo pali. Akkor tul jo palival vagy, keress rondabbat. S ezutan ird ki h kivagy idegileg mert nem jo pali.


Ergo. Sose legyen JO amid van. 🤣

2023. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
3%

Egyetemen oktatok, a szabályok szerint diákkal kikezdeni szigorúan tilos. Nálunk negyven év alatt egy alkalommal volt erre precedens (legalábbis egy derült ki), de csak akkor amikor már nem volt a intézet tanulója a diák, így is balhé lett belőle. Meg az illetőknek később házasság.


Arra nagyobb az esély hogy valamelyik csini phd hallgatót vagy kolléganőt megtolja, az nem tilos. De nem érzem nagyobb veszélynek mint bármely más munkahelyen.

2023. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok tanár, de doktoranduszként kell tartanom órát. A kis melltartót már megkaptam markmyprofessoron, szóval lehet, hogy nemcsak a tárgy érdekes nekik... :) De nem kezdenék velük semmit, egyrészt a karrierem a mindenem, senki és semmi kedvéért nem kockáztatnám, másrészt amíg a elégedett vagyok a kapcsolatommal, addig az atyaistenért sem tenném tönkre. Nekem csak akkor ér véget egy párkapcsolat, ha belülről szedik szét. Kívülről nem tud vele senki semmit kezdeni az én oldalamon, az biztos.


Teljes mértékben a párod jellemétől függ ez, nem a közegtől.

2023. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
És nem nehéz nemet mondani a diákoknak?
2023. jan. 6. 08:06
 38/50 A kérdező kommentje:
A doktoranduszok és a tanárok között kialakult viszony?
2023. jan. 6. 08:07
 39/50 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért gondolod, hogy csak a gonosz egyetemista lányok kezdenek ki a pároddal.

Arra nem gondoltál, hogy akár ő is kezdeményezhet?

Én is egyetemista vagyok és eddig sosem akartam összejönni/elcsábítani egy tanáromat sem. Fordítva viszont ez nem igaz. Ebben a 2,5 évben több oktatóm is próbálkozott nem csak nálam hanem csoporttársaimnál, évfolyamtársaimnál. Megjegyzem mind 35 év alatt voltak a férfiak.

2023. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
29%

Nyugi!


A pasidat nem, de a fajtáját ismerem. A diplomáig nem fog dobni, mert nem akar balhét, meg félti az éhbéres állását. Majd a diplomaosztás után fog előállni a "Lépj tovább..." meg az "Számodra most nyílik ki a világ..." kamu dumákkal. És akkor dob. És akkor jön a váltótársad.

2023. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!