Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom egyetemi tanár és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyetemi tanár és egyszerűen mindig az jár a fejembe, hogy lefekszik valamelyik diáklányával.. nektek ez mennyire nehéz? ha esetleg ti vagytok tanárok/ vagy a párotok fiatal és jóképű, nem tudom meddig fog tudni nemet mondani a lányseregnek

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 20:58
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
8%

#37

Te tényleg ennyire értetlen hülye picsa vagy, ember? Nem, nem nehéz, elég világosan leírtam, hogy 18-20 éves takonyládák nem a célközönségem.

2023. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Volt már a diploma osztom azon a karon :)))) és láss csodát, együtt vagyunk
2023. jan. 6. 13:12
 43/50 anonim ***** válasza:
67%

42

Ha emberi hulladékot választottál magadnak, aki a hallgatói közül csemegézik, akkor nyugodtan rettegj.

2023. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a hallgatója. Nem hiszem el, hogy emberi félelmekre ilyen lekezelően kell reagálni. Hulladék, mert felek valamitől?
2023. jan. 6. 13:17
 45/50 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a másik válaszoló a párodat titulálta hulladéknak ha olyan, hogy megcsaljon téged a hallgatóival (vagy eleve, hogy megcsalja a párját).


Azt pedig neked kell tudnod, hogy a te párod ilyen-e. Ha ilyen akkor rettegj. Ha nem akkor pedig, főleg egy több éves kapcsolat esetén kéne lennie annyi bizalomnak a kapcsolatban, hogy ne féljél ilyenektől.

2023. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan, miért lenne jó nekem, ha alsó hangon 8 év munkáját feltenném egy rossz szexre egy tapasztalatlan szerencsétlennel? Gondolkodjunk már
2023. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Talán ugyanazért amiért házasságokban is megcsaljak az emberek egymást, az hány év munkája? Az ember pillanatnyi döntéseket hoz néha, gond nélkül. Ösztön lények vagyunk.
2023. jan. 6. 22:31
 48/50 anonim ***** válasza:
72%

#47!


A többség azért lép félre, mert sz@r a kapcsolata. Egy jó kapcsolatot senki sem kockáztat.

2023. jan. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
74%

#47

Most ne a jellemhibás defektekről beszéljünk már, hanem a normális emberekről. Nincs a kapcsolati előzményeim között megcsalás, mert engem személy szerint nem olyan fából faragtak, hogy elviseljek púpként a hátamon egy rossz kapcsolatot, mi több, meg is akarjam tartani azzal, hogy hazudom azt a hűséget, amit nem tudok tartani elégedettségemben. Én az vagyok, aki alaposan meggondolja, kivel áll össze és épp ezért ha egy probléma keletkezik a kapcsolatában, hajlandó érte harcolni és megoldást keresni. Aztán ha a sokadik próbálkozás sem sikeres, kilép és megkíméli magát meg a másikat is attól, hogy elcsunyúljon egy szép emlék.


Hogy a párod milyen, arról fogalmam sincs. Én hűséges voltam egész eddigi életemben. Nem most akarom elkezdeni az ellenkezőjét. Van elég vér a pucámban, hogy megmondjam a tutit a páromnak és emelt fővel távozzak, ha úgy adja a helyzet.



Aztán még az is ott van, hogy szingliként sem mennék rá a hallgatóimra, mert tényleg nagy a tét. Ha valakit elkaszálnak etikai vétség miatt ezen a területen, az úgy jár, mintha egy orvos lenne: nincs olyan, hogy legfeljebb átmegyek egy másik intézménybe. A hírem megelőzne, szóval ha erről az egyetemről kivágnak k*rválkodásért, akkor tulajdonképp az összes hazai egyetemről kivágtak. Mehetek külföldre vagy talán pár cég a boldog tudatlanság állapotában befogad. Ne haragudj, de nincs az a szex, ami ennyire jó.


Van több milliárd ember, akit például nem tanítok. Van elég opcióm a pozícióm nélkül is.

2023. jan. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Orális szex lehet, hogy volt már a diáklányaival, az ilyesminek a tudata mennyire zavarna?
2023. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!