Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyi idő után sem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint egy éve ért véget egy elég rövid kapcsolatom, nem is az idő volt a mérvadó, hanem maga a személy, nagyon különleges számomra, mint külsőleg, mint személyiségileg. Olyat nyújtott nekem mint eddig senki más, nagyon szerelmes vagyok belé mai napig, picit sem enyhült az érzés, már rég nem beszélünk, de mai napig van, hogy felkelek éjszaka és annyira hiányzik, hogy órákig sirok, volt pár próba más lányokkal, de abszolút nem volt meg az a lelki összeköttetés mint vele, ugy érzem nem tudnék már annyira, olyan szinten mást szeretni, mint őt

Volt már valaki így, enyhült a kín?



2023. jan. 10. 07:51
 1/8 A kérdező kommentje:
P.s: f/20
2023. jan. 10. 07:52
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem enyhült.
2023. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Én 5-6 éve szenvedek ettől.

Egy idő után elviselhetető lesz, de lesznek kritikus időszakok amikor megborulsz és atomjaidra esel szét miatta.

2023. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Enyhült, sőt elmúlt. Nekem is sok idő kellett. Ma már azt sajnálom, hogy nem vettem tudomásul hamarabb. Igazából csak annyit kellett volna tenni, hogy elfogadom a helyzetet, és továbblépek. Akkor nem hittem benne, hogy lehet más, ma meg már tudom hogy simán.


Elvesztegettem egy csomó időt fölösleges gyászra, és várakozásra… a semmire. Ez senkit nem hat meg, és az élet sem fog megkönyörülni ilyen miatt, hogy visszaadja a másikat.


Újat kell keresni. Ennyi. Lesz ilyen, lehet hogy még jobb is. Vannak ilyenek, mostanában is olvastam itt ilyen történetet.

2023. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Miért ne lenne normális?

Nekem is van hasonló. Mai napig tud könnyet fakasztani a szemembe, pedig baromira haragszom rá.

2023. jan. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
0%

Hát...nem, nem normális.


Miért lett vége egyáltalán?

2023. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Sokszor ilyenkor az ember a jó érzésekhez ragaszkodik, nem is magához az emberhez. Arra emlékszel valójában, hogy abban az időszakban milyen jó élmények, pozitív érzések értek. Mivel akkor vele voltál ezeket hozzá kötöd, és a rossz tulajdonságaira már nem is emlékszel.

De ha akkor egy másik személlyel élted volna át ezeket a pozitív érzéseket akkor lehet hogy most ahhoz a személyhez ragaszkodnál. Nem árt ilyenkor átgondolni (önmagunknak nem hazudva) hogy milyen is valójában az a személy aki után áhítozunk (miket csinált még együtt voltatok, milyen negatív tulajdonságai vannak).

Nem véletlenül ért véget a kapcsolat, biztos hogy voltak olyan személyiségbeli különbségek ami miatt nem működött.

De mivel az agy "segíteni akar" rajtad, csak a szépre jóra emlékszel (így akarja csillapítani a lelki fájdalmadat), ezért esel bele a saját csapdádba. Hidd el más partnerrel is lehet jó, ha racionálisabban átgondolod. Csak nem kell mindenkit a régihez hasonlítani (akit az agyad kizárólag jó tulajdonságokkal ruház fel, a rosszat elfelejti).

2023. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb szerelmem utáni sóvárgás 7 év után szűnt meg, de csak azért, mert akkor jött egy másik szerelem.
2023. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!