Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő csak azért tud egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő csak azért tud egy férfiba szeretni, mert az jól néz ki (arc/magasság/izom), van pénze (+siker/hatalom/hírnév) és magabiztos/menő/tökös/laza a személyisége?

Figyelt kérdés

Ezekből nem kell mindnek meglennie, de persze minél több megvan annál jobb arra, hogy minél több nő vonzónak találja. Egyikben se legyen túl lent, ha valamelyikből túl fent van az nem gond. Meg persze itt sem egyforma minden, pl. egy csóró jóképű érezheti úgy, hogy saját magáért szeretik, míg egy ronda gazdag érezheti, hogy főleg a pénze vonzza a nőket (bár attól függ ez zavarja-e őt vagy sem).


És természetesen nem azt mondom, hogy minden nő ezzel tudatosan tisztában van, tehát hogy magukban így főzik ezeket a terveket, vagy ilyesmi. Nem erre gondolok.


2023. jan. 19. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Még mi másért lehetne valakibe beleszeretni?
2023. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
A 20 cm-s farkat kihagytad
2023. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Az egyetlen férfi akibe igazán szerelmes voltam /vagyok a kisugárzásával fogott meg kb az első pillanatban (nyilván külsőre is az esetem volt) de igazság szerint a mai napig nem tudom magyarázni mivel fogott meg. És azt mondják ez az igazi szerelem, amikor halvány lila gőzös sincs miért, de érzed, hogy Ő neked lett kitalálva.


Nyilván később ahogy megismertem, jött az, hogy mennyire passzol a személyiségünk, a humorunk és hogy úgy tudott hozzám érni még sokadik alkalommal is, hogy szétfolytam a karjaiban mint egy ártatlan szűz kislány. Innen tudtam, hogy Ő az! És ennek semmi köze a pénzhez, a sikerhez vagy a hatalomhoz.

2023. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem semmi értelme, ha nem tudod megfogalmazni, mit szeretsz benne. Ha nem megy, nem ismered eléggé ahhoz, hogy tudd, mit szeretsz benne. Nekem ez inkább a sekélyes rajongás, mint a mely szerelem :D
2023. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sablonos. Kell valami ami ossze tud kapcsolodni a nő multjaval, szemelyisegevel, jovobeli vagyaival, szuloi mintaival, legeslo szerelmevel, kozos szenvedelyevel, gyengesegeivel, betegsegeivel. Allitolag azokhoz vonzodunk akirol azt gondoljuk hogy megvan benne az ami bennunk hianyzik, azt a hianyzo dolgot is ugy es akkent tudja potolni ahogy mi szeretbenk csak nem tudjuk. Es valahogy a lelki seruleseinket is gyogyitja. Egy kiszemelt lany alapos felterkepezesével minden lehet tudni ami amivel fel lehet kelteni az erdeklodeset. De kerdes, ha tudod mivel hodithato meg adott hogy mert kiismered es tudod mit kene tenned, akkor meg kell e jatszanod magad vagy amugyis belulrol jonne az amit a lany akar hogy viselkedj. Ha szineszkedsz, nem lesz neked kenyelmes es boldog ebben lenni. Es persze ott a kemia, az illatod, ized amibol biologiailag vesz mintat a tudattalanja es donti el tetszik vagy sem. Ezt befolyasolni sem tudod.
2023. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem, a ronda, csóró, unalmas emberekbe szeretünk bele.
2023. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
#4 pont, hogy tévedsz! Ha megkérdezik tőled, mit szeretsz a párodban és te azt válaszolod, hogy a szép melleit vagy a csodás alakját vagy a formás seggét, az nem szerelem az vágy! Ha azt válaszolod, hogy az intelligenciáját, a sikereit, a kitartását ez sem szerelem. Ez a rajongás. Ha viszont annyira szeretsz valakit a hibáival és mindennel együtt, hogy eszedbe sem jut megváltoztatni és egyetlen dolgot sem tudsz kiemelni benne miért szereted, mert minden úgy jó benne ahogya van (még a rigolyái és a hülye szokásai is valahogy aranyosak...) na, az a szerelem!
2023. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
#7-nek mennyi ideje vagytok együtt? általában ez a friss kapcsolatokra igaz, ami max fél 1 éve tart.. De amúgy van igazság abban amit írsz, csak nem annyira "kliesésen"
2023. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3 hónap! De már évekkel ezelőtt is megvolt a kémia csak nem jöttünk össze különböző okok miatt
2023. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

#9-nek: 3 hónap még bőven a marketing időszak, ebből messze menő következtetés nem érdemes levonni. Összeköltözés és idő nélkül nem ismered a hibáit, ebben az időszakban még nincsenek konflikutosok sem. CSak dolgoznak a hormonok :)

Véleményem szerint a szerelemről az első komolyabb konfliktusok után beszélhetünk.

2023. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!