Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő csak azért tud egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő csak azért tud egy férfiba szeretni, mert az jól néz ki (arc/magasság/izom), van pénze (+siker/hatalom/hírnév) és magabiztos/menő/tökös/laza a személyisége?

Figyelt kérdés

Ezekből nem kell mindnek meglennie, de persze minél több megvan annál jobb arra, hogy minél több nő vonzónak találja. Egyikben se legyen túl lent, ha valamelyikből túl fent van az nem gond. Meg persze itt sem egyforma minden, pl. egy csóró jóképű érezheti úgy, hogy saját magáért szeretik, míg egy ronda gazdag érezheti, hogy főleg a pénze vonzza a nőket (bár attól függ ez zavarja-e őt vagy sem).


És természetesen nem azt mondom, hogy minden nő ezzel tudatosan tisztában van, tehát hogy magukban így főzik ezeket a terveket, vagy ilyesmi. Nem erre gondolok.


2023. jan. 19. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

7


Miért az lenne a rajongás, ha meg tudom fogalmazni, mit szeretek benne ?

A rajongás éppen az, amikor nem ismered a másikat, az agyadat elönti a kémia (rózsaszín köd) és bármit tesz vagy nem, meg vagy érte halva. Na ebben semmi racionalitás nincs.

És akkor mi van, ha meg tudom mondani, hogy mit szeretek benne? Ismerem a jó és rossz tulajdonságait és azokkal együtt szeretem. Ez a szerelem, nem az, hogy valakiről hiszek valamit, aztán hat hónap múlva lehull a lepel, hogy egy gondolat a voltam “szerelmes”. Na AZ a rajongás.

2023. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

7-nek


Én kéz éve vagyok a jelenlegi párommal, és ki tudom emelni, mit imadok benne és mik a rossz tulajondsagai (amiket nem változtatnék meg). Úgyhogy kérlek, ne te mondd meg nekem, hogy milyen érzés a szerelem :D

2023. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
7-es mondja jól!
2023. jan. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fuha, vannak gondok. Na mindegy, inkább nem szólok bele, nyugodtan éljetek tévhitben. Gondolom, mennyien vagytok kiegyensúlyozott, hosszútávú párkapcsolatban :D
2023. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10 és 12.


Honnan tudjátok, hogy mióta ismerem? Vagy, hogy milyen kapcsolatban voltunk mielőtt egy pár lettünk és volt e már konfliktusunk avagy sem?! Ezekről egy szót sem írtam, csak annyit, hogy 3 hónapja járunk. De az előéletünkrőlnsemmit sem tudtok /kérdezték, mégis bátran kijelentitek, hogy fenéket sem tudok a szerelemről meg arról, hogy mi van közöttünk?! :D WTF!? O.o


Neharagudjatok, de engedjétek már meg, hogy ÉN /MI eldöntsük, hogy mit érzünk és ne idegen emberek egy anonim platformon!

2023. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!