Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 éves nő vagyok, a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nő vagyok, a vőlegényem 50 éves, nagyon szeretjük egymást. A környezetünk furcsállja a kapcsolatunkat, szerintetek is gond lehet ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted? 35 leszel meg csak mire o 60. Tegyuk fel, hogy agyban egy szinten vagytok (ami szinten valami bibit rejt, gondolom o gyerekesebb a valos koranal, nem hinnem, hogy te lennel ennyire koraven.) Na most szerinted 10 ev mulva ha 60 lesz nem fog a testen latszodni? Nem lesz kicsit lassabb? Egyre nehezebb lesz vele kimozdulni, egyre kevesebb dolgot tudtok majd csinalni. Szexrol nem is beszelve. Gyerek nem lesz, vagy ha igen, akkor vele fogtok kitolni. Ja, meg mondjuk en 45 evesen pl meg nem szeretnek idosgondozo lenni.
2023. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Túl nagy a korkülönbség. Bocsi, de szerintem nem oké az ilyen kapcsolat. Már előttem többen leírták, hogy miért nem. 20 év korkülönbség is sok, nemhogy 25 év. Apád lehetne korkülönbség szempontjából...
2023. febr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!