Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb (20-30 éves)nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb (20-30 éves)nők, összejönnétek elvált férfivel? Baj,ha túl óvatosan kezeli a kapcsolatunkat? Mi a véleményetek a történtekről? 19L

Figyelt kérdés

20 éves leszek, a srác pedig 28 most,akivel összejöttem.

A rokonaim kárognak, mert elvált. Vallásos családból származik, ott ismerte meg az első barátnőjét, akivel 7 évig voltak együtt, ebből 2,5 évig házasok voltak, tavaly adták be a válópert,a lány kint maradt Angliában, a srác hazaköltözött.

Velem 1 hónapja kezdett el találkozgatni, már akkor rengeteget beszéltünk. Említette, hogy volt a válás óta egy rövid kapcsolata, de annak véget vetett, mivel nem jöttek ki jól azzal a lánnyal. El tudja velem képzelni a jövőjét, tökéletes vagyok neki, és én is nagyon elkezdtem ragaszkodni hozzá, annyira egy értékrendünk van,bármit meg tudunk beszélni. Mesélt róla, hogy vannak benne sebek, és hogy örül neki, ha megértem őt, nem siettetem, stb. Elfogadtam a múltját, sosem fogom ezért hibáztatni, hogy hoztak egy rossz döntést annak idején( már abból a szempontból, hogy a lány 5 évvel fiatalabb volt tőle és még maga sem tudta,mit /kit akar, aztán hirtelen dobta a barátomat).

Mindenki azon kattog itthon, hogy miért nem olyannal jöttem össze, aki még nem volt ilyen helyzetben, +én még fiatal vagyok, stb. Elegem van, hogy ezt kell hallgatnom. Úgymond ő sem tehet róla, hogy elvált, meg nem ez határozza meg, hogy mennyire értékes valaki, mivel ugyanúgy nekem is van múltam, csak nyilván nem ilyen kaliberű dolgok értek.

Azt is megértem, hogy a barátomnak mindig meglesz ez egy gyenge pontként az életében, mert mindkettőjüknek az első nagy szerelem volt az a kapcsolat, de vége lett,kár rajta örlődni. Nehéz belátni, hogy talán annyira sosem fog engem szeretni, mint őt anno. Ti ezeket hogy kezelitek? (aki nem volt házas ,de első, hosszú kapcsolata volt valakivel, ragaszkodik még ahhoz az emberhez valamennyire,szóval kb.ugyanannyira nehéz szituáció a következő embernek ezt elfogadnia, hogy talán csak pótlék lesz...)

Köszi mindenkinek a véleményt, tanácsot!



2020. jún. 5. 13:53
1 2 3
 1/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
43%

Elméleti síkon-nem.

Nekem mindig lenne egy "én vagyok a másik-második" nő érzetem.

Őszintén nem tudnám elképzelni, hogy elvált alakkal jöjjek össze. Pláne nem 8-9 év korkülönbséggel.

2020. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Nekem csaak ezzel van bajom:

"talán annyira sosem fog engem szeretni, mint őt anno"

Miért ne szerethetne téged még jobban is, mint az első csaját? Ha úő is azt érzi, nem szeret téged annyira, akkor az gond. Az összes többi nem gond, a család meg nem számít mit gondol.

2020. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

#1

Miben más egy elvált pasi, mint aki nem volt házas de volt 1-2 komoly kapcsolata?

Egyeskének csak egy komoly pasi volt/lesz az életében?

2020. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

Túl sokszor láttam már, hogy milyen amikor a vallásos család beleerőszakol valakit egy házasságba egy nem feltétlenül működőképes kapcsolatban. Ha valami 5 évig tökéletesen működik akkor nem röpke 2,5 év házasság után fog tönkremenni. Ha valami hibája van ebben az egészben akkor az az, hogy nem tudott ebből az elvárástengerből kiszakadni.

Viszont abszolút nulla különbség van a házasság és egy papír nélküli komoly kapcsolat között. Nem mindegy, hogy elváltak vagy csak szakítottak? Sosem értettem miért kell máshogy kezelni ha valaki x év kapcsolat után válik mintha x év kapcsolat után csak szakított volna. Legalább látszik, hogy fent tud tartani évekig egy kapcsolatot.

Ha működik akkor működik. Ha el tudod engedni ezt a hülye tévképzetet, hogy te csak pótlék leszel akkor semmi baj nem lesz. Egy nem működő kapcsolat után nem leszel pótlék. Attól, hogy vannak benne sebek (amiket inkább az erőltetett, vallásos elvárások okoztak mint maga a válás) ez még nem azt jelenti, hogy mindig az ex lesz az első. Időbe telik továbblépni de ha ez megtörténik akkor felismeri, hogy nem ő volt neki az igazi és te nem pótlék leszel.

2020. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is vanank exeim. Sosem kattogtam régi dolgokon, ha már volt j csaj. MIndig az a legjobb nő az életünkben, aki épp a barátnőnk. És őt kell nagyon szeretni.
2020. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
39%

Kedves hármaska-én is tudok kicsinyítő képzőt használni, nocsak :D

Az hogy van komoly kapcsolatod, vs, valakivel összekötötted már egyszer az életed, hogy azt gondolod, vele fogsz megöregedni, nem ugyan az.

Elég ostoba ripacs lehetsz, hogy ezt a szádba kell magyarázni :)

2020. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%

"Az hogy van komoly kapcsolatod, vs, valakivel összekötötted már egyszer az életed, hogy azt gondolod, vele fogsz megöregedni, nem ugyan az."

Bele sem megy a normális ember egy kapcsolatba amíg nem azt érzi, hogy vele akar megöregedni... Egy komoly kapcsolatban ugyan úgy összekötöd vele az életed papír nélkül is.

2020. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%

#6-oska:

Továbbra sem érzem égbekiáltó bűnnek, hogy a srác már volt hármas. Egy dolog számít: Szereti nagyon ezt a kiscsajt vagy nem.

2020. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
34%

Aha, tehát én 14 évesen, mikor összejössz az első fiúddal, te már úgy mész bele a dologba, hogy a menyasszonyi ruhát nézegeted? :D Semmit nem változtok, azonnal tudjátok az egész életeteket előre? D:

Huuh, néha még meglepnek a gyk-s zsenikék :D

2020. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
12%
Soha. Csak a buta férfiak nősülnek.
2020. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!