Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet újra szerelmes belém? 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újra szerelmes belém? 4 hónapig voltunk együtt. Szeretett rajongott értem. De azt mondta hogy nincs meg benne a tűz. Nem akarja folytatni velem. Csak fellángolás volt vajon? Mert én tényleg belészerettem sajnos.

Figyelt kérdés
2023. márc. 7. 07:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki akar valakit, az nem kéri, hogy ne beszéljenek. Sajnos ez veszett fejsze nyele. Lehet, hogy észérvek vannak melletted, mert megfelelnél neki, de ha érzelmi szinten ezt nem tudja lekövetni, akkor nincs mit tenni. Olyan nincs, hogy valakit szeretek, de arra kérem, hogy ne beszéljünk. Ha kell, akkor vele akarok lenni. Ne várj rá.
2023. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10/11!

Főnyeremény?

:)

Amúgy megfelelnék neki mindenben.

Állítólag

Bár az elején szexkapcsolatnak indult de több lett belőle.

Azt mondta az elején amikor csak beszélgettünk hogy nem szeretne beleszeretni senkibe mert fél hogy megijed az illető és lelép...

2023. márc. 10. 23:19
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a történetben én vagyok a pasi. ;)
2023. márc. 10. 23:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Az mindegy, ez akkor sem egy normalis kapcsolat.
2023. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!