Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
Ha egy lány 26 a fiu 20 az sok év korkülönbség?
2023. márc. 7. 10:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert stratégiai kérdést csinálnak a párkapcsolatokból. Lúzerek.
2023. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%
10, az egy dolog, hogy egyesek érdek mentén választanak párt. Pont ezt mondtam, hogy ilyen embert távol kéne tartani a párkapcsolatoktól, vagy legalábbis azoktól, akik nem érdekek mentén használják az embereket. Egymást úgy használják ahogy akarják, bár kétlem, hogy az "profitábilis" lenne.
2023. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem tudom. Engem 26 évesen hidegen hagytak a 20 éves srácok, sőt kifejezetten kisfiúnak láttam őket. A férjem és köztem 6 év van, de a férjem az idősebb. Egy 26 éves nő átlagban megállapodáson gondolkodik - férjhez akar menni és gyereket szülni. Kétve hiszem, hogy te 20 évesen erre vágysz. Keress korodbeli lányt magad mellé, mert ha bele is mész ebbe majd, pár év múlva hamar meg fogod bánni és rájössz, hogy mást is meg akarsz dugni a gyereked anyján kívül.
2023. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ha a lány a fiatalabb, akkor ez teljesen ideális. De ebben az esetben, hogy a fiú a fiatalabb, teljesen más a dolog, így szerintem sok.
2023. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
45%
Wow, 60 éves bácsi semmi baj 18 éves lánnyal, de 6 év a nő javára, már borzalom. Jól agymostak titeket, grat.
2023. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megvagytok egymással akkor nem sok ennek a duplája sem. Nektek kell ezt érezni,ne más véleménye alapján döntsetek ez ügyben. 😊
2023. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak tőletek függ. Mindketten fiatalok vagytok, szerintem alapból nem kellene, hogy ez probléma legyen. De nagyon egyéni, hogy ki hol tart az életében különböző életkorokban. Te tanulsz, ő meg már dolgozik? Te még buliznál, ő már családalapításon gondolkodik? Akkor probléma lesz. Ha hasonló az életritmusotok, szabadidős tevékenységeitek és főként közép-hosszú életcéljaitok, akkor működhet. De ha minden stimmelne, ez a kérdés valószínűleg nem született volna meg.
2023. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
22%

Férfiként. Tapasztalatból.


SOK!


A srác még jó esetben tanul...vagy melózik, de akkor csicska melót.

A NŐ, mert ő már NŐ, meg lassan 30. Ő már anyagi biztonságot, gyereket, családot akar. És ezt a 20 éves srác nem tudja megadni. (ÉS MOST NE KAMUZZÁTOK BE? HOGY DIÁKOK MILLIÓKAT KERESNEK!!!)

2023. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
79%

18/ 20 évesen miért kellene csicska melót végezni?

Meg nem minden nő anyagiak alapján ismerkedik, plusz gyereket se mindenki akar. 🤦‍♀️

2023. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
28%

19.


Mert REÁLISAN, egy 20 évesnek milyen értelmes vállalkozása, szakmája, diplomája lehet/van? IGEN, van 1000-ből egy, aki mondjuk IT-s suli mellett, és befolyik 2-300. Vagy villanyszerelőként/burkolóként jól keres. De ez nem egzisztencia...még.


De, MINDEN nő anyagias. Mert a villany nem ingyenes, sem a kaja, sem a ruha, sem a lakhatás, sem a ...

2023. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!