Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
Ha egy lány 26 a fiu 20 az sok év korkülönbség?
2023. márc. 7. 10:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Simán lehet normális szakmája 20 évesen is. Nem kell milliomosnak lennie, elég ha van önálló élete.

Persze vannak akik gyerek szintjén mozognak 20 évesen, vagy épp 30 évesen is 😏, de ha egy 26 éves nőnek felkeltette az érdeklődését akkor itt valószinűleg nem erről van szó.

Ha látnak egymásban fantáziát, miért ne működhetne? Mivel másabb ha egy lány fiatalabb 6 évvel?

2023. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Az nem anyagiasság, hogy tudod, hogy pénzbe kerülnek a dolgok. Neked sem ingyenes a rezsi, akkor te is anyagias vagy?
2023. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
27%

Nem. De én nem is azt várom, hogy fizesse helyettem a pasi a rezsit. Érted? 😅

Nem is gondolom hogy együtt él a kérdező a sráccal, akkor hogy jön most ide a rezsi meg ezek?

2023. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Simán lehet ebben a korban, hogy még csak járogatás, bulizgatás, etc van. NEm minden 26 éves akar még gyereket, családot, sőt! Ebben az esetben a srác keresete nem olyan lényeges faktor, az a kis fröccsözés, fesztiválozás egy trébb melóval is belefér. Szóval szerintem tényleg az a lényeg, hogy hol tartanak az életükben. Vagyis inkább a nő elvárásai.
2023. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
38%

Na akkor. KÉRDEZŐ!


Milyen kapcsolatról beszélünk?


- Dugni jó.

- Laza "járogatás" jó.

- Együtt élésre, csak ha nincs anyagi elvárásod felé.

- KOMOLY kapcsolatra nem a 6 év a sok, hanem a korSZAK. Az, hogy 20 évesen az élete elején vagy, te meg majd 30-as nő vagy.

2023. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

25-ös fordítva van, a kérdező a 20 éves fiú :)

De amúgy egyetértek a fentiekkel.

2023. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
61%
25ös: 20 évesen még az élete elején, 26 már az élete végén? :D A 26 éves is még ugyanúgy fiatal, nagyon sok huszonéves nem is gondolkozik még gyerekben meg családban. Nem ráér? Vagy hova a sietség? :D
2023. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"Nem. De én nem is azt várom, hogy fizesse helyettem a pasi a rezsit. Érted?"


A nők sem. Érted?

2023. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

28. Bocs de ezt nem értem mire írtad. Ha nekem szántad egyáltalán.


23.voltam.

2023. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
#18 a haverem 19 lett. A Liszt Ferenc repülőtéren szolgálatvezető. Havonta 800 ezret keres, plusz éjszakai pótlék, 25 év alatti, szolgálatvezetői pótlék. Szerintem kortól függetlenül lehet dolgozni, és fel lehet menni fiatalon is a ranglétrán
2023. márc. 7. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!