Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki tényleg nem akar most kapcsolatot vagy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Veletek volt már, h akármilyen okból egyszerűen nem akartatok kapcsolatot, még ha volt is olyan a közeletekben aki egyébként tetszett vagy szimpatikus volt? Ilyen okokra gondolok mint pl. nem lett volna rá elég időtök, még élvezni akartátok a szingliséget, nem hevertétek ki az előző kapcsolatotokat, más jellegű dolgokat akartatok előbb rendezni az életben (pl. különköltözés, jobb munkahely, jobb fizetés) stb. Vagy ha valaki olyan jön, aki tényleg nagyon megtetszik az embernek akkor nincs olyan, h nem ideálisak a körülmények és nem akar most kapcsolatot?

2023. márc. 21. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
10 vagyok. Az a férfi tetszett is és jól is éreztem volna magamat vele. De fontosabb volt, hogy rendbe jöjjek mindent téren. Nem tudtam volna normálisan állni a pasihoz.
2023. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van, hogy sokan eldöntik, hogy nem akarnak társat. Nem, még véletlenül sem.

Aztán az utadba jön valaki, akitől kezed-lábad remegni kezd, és borulnak az addigi tervek, az addigi döntések.

2023. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!