Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki nem demiszexuális annál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem demiszexuális annál mégis hogy működik?

Figyelt kérdés
Csak leültök egy akár vadidegen mellé, és ha bejön a külseje, és egy-két percen belül elborul az agyatok és rámásznátok?
2023. márc. 23. 01:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Mi az a demiszexuális?

Én csak a demizsont ismerem.

2023. márc. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Demiszexuális az, aki nem érez szexuális vonzalmat senki iránt, akivel nincs meg az érzelmi kötődés. Akármennyire jól nézzen is ki.
2023. márc. 23. 01:09
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Igen a pasik ilyenek.
2023. márc. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Ja, értem.

Hát a nők többsége ilyen. A férfiaknak meg a kisebbsége.

Aki tehát nem ilyen, az valóban egy vonzó nővel simán lefeküdne akkor is, ha nem szerelmes belé. Azért az túlzás, hogy rögtön egy idegenre rámászna az ember. Maximum fűzni kezdené, amiből akár közös együttlét is lehet.

2023. márc. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%

Egy nőnél nem igy müködik hogy elég annyi ha csak leülnek mellé.

Pasiknál csak.

2023. márc. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem ilyen a nők többsége. Azt hiszik, de nem. 3 randi alatt nem lehet megismerni a másikat annyira, hogy dugni akarj vele.
2023. márc. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

"Egy nőnél nem igy müködik hogy elég annyi ha csak leülnek mellé."

persze, hogy nem, hisz ki a fene kíváncsi a nyálát maga alá csorgató kiéhezett negyvenes átlagjóskára? ha viszont Ryan Gosling ülne oda személyesen, szinte hallanád, ahogy tízméteres sugarú körön belül az összes pete instant megérik

2023. márc. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Persze, mert a Gosling már előre deminizálta őket.
2023. márc. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem így működik. Nem azt jelenti, hogy egyáltalán nincs érzelem, meg vadidegen pasikkal bújok ágyba, vagy elég, ha csak jól néz ki.

Például első randin a most már férjemmel: első pillantásra sokkal jobban bejött élőben, mint a képeken. Beültünk egy kavézóba, és órákon át beszélgettünk. Kevés emberrel van meg elsőre ez az összhang. Utána felajánlotta, hogy megmutatja a várost. Van egy kilátó, ahonnan fentről látod az egész várost. Napközben elég sokan vannak ott, hogy ne legyen para odamenni egy idegennel, de azért nem liheg senki a nyakabda, így tudsz romantikázni meg flörtölni. Nem egyből ugrott rám, hanem először csak megfogta a kezem, segített fellépni egy magas lépcsőfokra, a hátamra aztán a derekamra tette a kezét, mikor előreengedett. Erre szokták mondani, hogy izzott a levegő. Már alig vártam, hogy végre megcsókoljon, és micsoda csók volt. Utána még vagy két órat sétáltunk, időnként megcsókolt, flörtöltünk és beszélgettünk. Nem csak azt éreztem, hogy hú de jól néz ki. A személyisége is vonzott, a teste, az illata, és estére gyakorlatilag úgy belezúgtam, mint egy 16 éves tinilány. Végül este felmentem hozzá, és reggel mentem haza.

De hetekkel később éreztem azt, hogy szerelmes vagyok, nem csak fellángolás.

2023. márc. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
#1 javaslom, hogyha egy szót nem ismersz, akkor írd be a böngészőbe, és egyből megkapod a választ.
2023. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!