Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bevalljam mit érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bevalljam mit érzek iránta ?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akinek szerintem én is bejövő de fél lépni.


De ennek a furcsasága hogy én is tartok beismerni amit érzek iránta, mert benne van a pakliban az elutasítás is. Meg tudjátok nagyon kellemetlen szituációba kerülnék ha beismerném neki a dolgot.


Vajon mit tegyek ?



2023. ápr. 4. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Hat ha küldesz fele jeleket e a nem érti, az rég gond.

Másrészt meg nem úgy indul egy kapcsolat, hogy szeretlek, járunk? Hanem elmennek randizni, megismerik egymást. Ha annyit sem tudsz, hogy van e kapcsolata vagy nincs, akkor nem lehet köztetek közelebbi viszony, így viszont borzasztó rossz ötlet szerelmet vallani.

2023. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
4# akkor mi a kérdés? Mondd el neki, vagy bejön, vagy nem, maximum hülyét csinálsz magadból. De nem értem minek tetted fel a kérdést, ha leszólod azokat, akik azt írták, ne lépj felé.🤷‍♀️ Hacsak nem valami incel trollocska vagy, aki provokál…
2023. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Ma már a nő is kezdeményezhet.
2023. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13/13

Teljes mértékben egyetértek veled!


Nem a jura korban élünk!


Vagy legalábbis Magyarországon kívül nem ott élnek a nők!

2023. ápr. 4. 21:42
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
14# de akkor mégis mi a ráknak raktad fel a kérdést???? Ha eleve így gondolod, miért nem kezdeményeztél? Szánalmas vagy, meg egy troll. Ez most már egyértelmű. Nők ellen provokálsz csak.
2023. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő létemre soha nem kezdeményeznék!!! Maximum beszélgetnék vele erről, arról, aztán kiderül egyáltalán tudtok-e szót érteni egymással.Ha bejössz így neki, akkor majd lép, csak észreveszi, hogy szimpatizálsz vele.
2023. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont!
2023. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!