Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja nem szerelmes de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Azt mondja nem szerelmes de szeret velem lenni és együtt akar lenni velem mint kapcsolatban. Ezt most hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés

Tegnap megkérdeztem a lányt akivel már öt hete randizok, hogy akkor lenne e a barátnőm mire ő azt kérdezte, hogy legyek? Én 25 vagyok ő 27 ami kicsit aggaszt mondjuk. Majd mondta, hogy ő szeretné velem ezt az egészet és hogy már egy ideje úgy kezel mintha mi egy pár lennék bár ezt nem mondtuk ki. Én rákérdeztem végül, mire ő azt felelte, hogy nem szerelmes de nagyon szeret velem lenni és szerinte mi egymásnak vagyunk teremtve. Azt is elmondta, hogy az előző hosszú kapcsolatában se volt szerelmes de szerette a fiút és hogy csak a középiskolában volt utoljára szerelmes.


A kérdésem az lenne, hogy most ebből lehet normális komoly kapcsolat vagy hogyan értelmezzem ezt a helyzetet? Lányok segítsetek legyetek szívesek.



2023. ápr. 16. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, rajtatok múlik. Ha a nehézségeket át tudjátok vészelni bármi lehet. Hajrá.
2023. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
12%
Milyen vele a szeksz?
2023. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha te se vagy szerelmes, akkor nincs gond, maximum ha másba az leszel/lesz,más tetszik, vonz, akkor szakitsatok. De ha téged zavar, hogy miatta húzod az időt, akkor ne folytasd az ismerkedést.
2023. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Én ilyen kapcsolatban nem lennék, de te tudod. Ez tudod mit jelent? “Amíg nincs ló, jó a szamár is.”
2023. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem lehet szerelmes, csak ő nem gondolja annak.

Teljesen normális, ha valakinek kamaszként és felnőttként más érzés a szerelem, nekem is az.

2023. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Használ vagy használjátok egymást.
2023. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
#5 nekem ugyanolyan. Mitől lenne más?
2023. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól pl, hogy remélhetőleg az érzelmi érettség változik az emberben.

Kamaszként az ember benne marad nem funkcionáló kapcsolatban, ahol a beteges ragaszkodás miatt az ember gyomra görcsben van.

Felnőttként meg tud normálisan, az eszet is használva választani, meg tud állapodni olyan mellett, aki mellett érzelmi biztonságot el meg és szeretve van.

Voltam mindkét típusú kapcsolatban és érzelmileg is ég és föld a különbség.

2023. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
#8 attól még a szerelem érzete ugyanaz, csak te lehet inkább megállapodtál olyan mellett, aki szeret, de nem vagy belé szerelmes, mert félsz a csalódástól.
2023. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, biztosan jobban tudod, mit és hogyan érzek :)
2023. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!