Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadható vagy inkább, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható vagy inkább, nem normális dolog a idősebb nő asszony, fiatal férfi kapcsolat?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

ki nem szarja le?

sosem értettem az örökké mások kapcsolata felett ítélkező szerencsétleneket.

2023. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lenne az? Sok esetben nem is látszik … munkatársam 28 a barátnője 36 … azthittem egy idősek lehetnek
2023. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Szubjektív, hogy mi az elfogadható. Mondjuk, neked az, de más megbotránkozik rajta.

Mit keres a kulcsszavak közt a terhesség és a koncert?

2023. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
"a idősebb nő" elfogadható. Az asszony nem🤦‍♀️
2023. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig idősebb nőim voltak és pont hidegen hagyott bárki véleménye. Valszeg ha bárki beszólt volna, elküldöm a halál ragyás...

Szóval érted... :)


Nem kell senkinek megfelelni!

2023. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Szégyellem magam, amikor nálam fiatalabb srácokat tartok vonzónak. (Nem 1-2 évvel fiatalabbaknál, nyilván)

Holott tudom, hogy a kutyát nem érdekli ez ma már. Engem sem lep meg és nem is botránkoztat meg, ha ilyen felállást hallok.

2023. okt. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Truest válasza:

Ismerek egy párt, ahol a 74 éves hölgynek 19 éves fiú élettársa van jelenleg (nem 2 hete élnek együtt).

Mindenki nagymama-unoka kapcsolattal azonosítja őket, de számukra ez nem zavaró.

2023. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!