Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a párom, de valamiért mégsem érzem jól magam a kapcsolatunkban. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Mielőtt megpróbálnám részletesebben leírni a szituációt, azt előre le szeretném szegezni, hogy nem akarok vele szakítani. Túlságosan szeretem őt ahhoz. Nem a gyáva menekülést akarom választani, hanem a probléma megoldását. Csak fogalmam sincs, mit tehetnénk.

A legnagyobb problémám, az, hogy már nem feküdnék le vele. De nem azért, mert nem kívánom őt. Ez most kicsit ellentmondásos lesz, de én nagyonis kívánom őt, nagyon szeretnék vele szexelni, de valahogy az egész mindig olyan tárgyilagosnak érződik. Hiába a sok előjáték, vagy romantika, valahogy nem elég érzelmes. Emellett a másik problémám, hogy mostanában sokkal kevesebbet tudunk találkozni, mert mindkettőnk élete teljesen megváltozott az idén: én egyetemre mentem, ő pedig új helyen kezdett dolgozni. Nehéz összeegyeztetni a találkozókat, mert én hétköznaponkén általában sokáig a suliban/egyéb sulis programon vagyok, őneki meg a melója szinte mindig estébe nyúló, és nagyon gyakran hétvégén is dolgozik. Ehhez társul az az úgyszint ellentmondásos érzésem, hogy amikor végre találkozunk, akkor az nem villanyoz fel annyira, tök közömbös érzést vált ki belőlem, de ha meg nincs épp velem, akkor nagyon hiányzik.

22/L


Előre is köszi mindenkinek, aki próbált segíteni



2023. okt. 13. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan is volt hogy 2 találkozo kozt nem volt koztunk kontakt igy a találkozon már nem tudtam örülni felvillanyozodni sem mégcsak nem is sminkeltem. Annyira lehozott magárol.


Az érzelmi kiabrándulás ilyen ha nem táplálja semmi, kialszik.

2023. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 humorzsa ***** válasza:
72%

Menjetek el abban a kevés közös szabadidőtökben programokra, pl. wellnessezés vagy túrázás, esetleg valami új sport kipróbálása.


Ott van még a láng, csak pislákol, fel kéne újra lobbantani a tüzet.


Az nagyon becsülendő, hogy nem dobnád ki az egészet emiatt a kukába, úgyhogy már emiatt van esélyetek arra, hogy megoldjátok.


Illetve a szexuális része: játékokat próbáltatok már? Az fel tudja dobni a szexet. Lehet csak kötözés vagy valami segédeszköz használata (vibri, plug), szerepjátékok vagy tiltott helyen csinálni (pl. elmentek túrázni és ott egy eldugottabb helyen).


Drukkolok, hogy sikerüljön megoldani!

2023. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy te csak abba fáradtál bele, hogy ennyire össze kell egyeztetni ezeket a találkozókat, és nincs egy állandóság benne? Emiatt már valahogy nem is tudsz úgy örülni neki.

A szex is kicsit úgy hangzik, hogy nem akkor történik, mikor megkívánjátok egymást, hanem akkor, amikor alkalmatok van rá. Számomra is illúzióromboló lenne, hisz attól, mert szeretem és kívánom a párom, még nem feltétlen akarok akármikor testiséget is vele.

2023. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, alig látjátok egymást, ha meg igen, akkor egy gyors dugáson kívül nincs idő másra. Te gőzerővel tanulsz az egyetemen, ő pedig éjszakába nyúlóan dolgozik, hétvégenként is.


Ez a tökéletes recept egy kapcsolat kihűléséhez. Sajnos nincs nálam a bölcsek köve arra, hogy hogyan tudnátok több minőségi időt együtt tölteni, de a megoldás ez lenne:


- Több idő együtt

- Közös programok, házon belül és kívül


Mivel szereted, ez a kapcsolat még menthető, de munka lesz vele. Magát nem fogja fenntartani a vágy. :)

2023. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

lehet én leszek a mumus, de nálam van ilyen példa, hogy tizen + év telt el és nem volt benne semmi intimitás, és ilyen férfi sosem volt az életemben, akitől ennyire nem jöttem lázba, és igy olyan unalmassá vált az egész, mintha egy lakótárssal lettem volna.

Nálam ezért igy nem müködött, hiába teltek az évek nem lett jobb, csak a fiatalságom bánta, és szomorúság az arcomon..

de még fiatal vagy, én ebben a korban szárnyaltam de most úgy látom, hogy úgy próbálsz élni, mint aki már most kiégett a monoton mókuskerékben..

ez csak az én nézőpontom

2023. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

ennek vége, az ex csajom is ezen ment végig és szintén az egyetemen tálat magának másik pasit.


szakíts a pasiddal még most ne pazaroljátok egymás idejét.


mint pasi mondom ezt.

2023. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szereted, mint társat, de nem vagy szerelmes. Ilyen fiatalon, ráadásul úgy, hogy keveset is taliztok és még az se dob fel oda vezet hogy megcsalod minimum érzelmi téren ha nem szakítasz vele...

[De lehet ő (is) félre (fog) jár már most te meg fölöslegesen vele maradsz.]

2023. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges ezt tovább erőltetni. Elmúlt a szenvedély, a szerelem a részedről. Nem akarsz már vele szexelni, szereted, de mint egy ismerőst, egy barátot. Aki már kicsit se tud örülni egy egyszerű talinak, azok nem illenek össze.
2023. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nedvesedsz be attól, hogy rá gondolsz, ha nem a szex az első ha hosszabb idő után találkoztok, ha nem borzongsz meg az érintésétől, ha búcsúzásnál nem fut könny a szemedbe, akkor ez max. szeretet, de nem szerelem! Te a megszokárt hiszed szerelemnek. És ez a legrosszabb: önámítás, ami téves konzekvenciákhoz vezet.

Mi lenne veletek, ha minden nap találkoznátok?

Unalom a felső fokon!

El kell engedni, mert az idő telik - és nem nektek dolgozik!

Próbáld hideg fejjel átgondolni az egészet, és finoman lépj ki ebből a kapcsolatból!

Rakj új tüzet, mert ez a tűz már csak füstölgő parázs.

2023. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi,hidd el.
2023. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!