Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a párom, de valamiért mégsem érzem jól magam a kapcsolatunkban. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Mielőtt megpróbálnám részletesebben leírni a szituációt, azt előre le szeretném szegezni, hogy nem akarok vele szakítani. Túlságosan szeretem őt ahhoz. Nem a gyáva menekülést akarom választani, hanem a probléma megoldását. Csak fogalmam sincs, mit tehetnénk.

A legnagyobb problémám, az, hogy már nem feküdnék le vele. De nem azért, mert nem kívánom őt. Ez most kicsit ellentmondásos lesz, de én nagyonis kívánom őt, nagyon szeretnék vele szexelni, de valahogy az egész mindig olyan tárgyilagosnak érződik. Hiába a sok előjáték, vagy romantika, valahogy nem elég érzelmes. Emellett a másik problémám, hogy mostanában sokkal kevesebbet tudunk találkozni, mert mindkettőnk élete teljesen megváltozott az idén: én egyetemre mentem, ő pedig új helyen kezdett dolgozni. Nehéz összeegyeztetni a találkozókat, mert én hétköznaponkén általában sokáig a suliban/egyéb sulis programon vagyok, őneki meg a melója szinte mindig estébe nyúló, és nagyon gyakran hétvégén is dolgozik. Ehhez társul az az úgyszint ellentmondásos érzésem, hogy amikor végre találkozunk, akkor az nem villanyoz fel annyira, tök közömbös érzést vált ki belőlem, de ha meg nincs épp velem, akkor nagyon hiányzik.

22/L


Előre is köszi mindenkinek, aki próbált segíteni



2023. okt. 13. 15:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Szereted de mar nem szerelembol.. fiatal vagy , ebben a korban meg probalgatjak legtobben a kapcsolazokat.. foleg ha meg 20 eves korod elott jotetek ossze akkor ertheto. A mostani fiatalok tul sok ingernek vannak kiteve a kozossegi media miatt.. csak tudatosan lehet a manipulacionak ellen allni .
dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az amikor nem működik a kémia, ilyenkor hiába érzed h szereted, ha nem mozgat meg akkor ennek annyi.
dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Kuka
dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
A semmibe kapaszkodsz...
dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

Mi a megoldás? 🤔


Szakítás! 👍

dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, nincs gyerek, nem kell erőltetni, ami nem.megy.
dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Szakíts már vele a jó Isten áldjon meg téged Új évre! Miért húzod egymás idejét, amikor már rég lehetnének más emberekkel együtt boldogan, szerelemben?
dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A szex eleje, az előjéték érzelmes, esetleg még a franciázás. De a dugásban az a jó, hogy minél mocskosabb, keményebb, tocsogósabb. vagy mit szeretnél?
dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kérdező ?
jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%
Ennek annyi.
jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!