Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel pár napja ismerkedek interneten. Nagyon jól kijövünk, ugyanaz az érdeklődési körünk. Az egyetlen hibája eddig az volt, hogy alacsony az önértékelése, és gyakran megerősítést vár. Pl. ha nem írok rá, akkor egyből azt hiszi, hogy már nem érdekel engem.

Viszont ma küldött magáról képet. Az arca nagyon szép, nagyon tetszik. A teste viszont kövér. Nem vészesen, de kb. 75kg körül lehet, 160cm-el. Ez nekem nem jön be, viszont a többi szempontból minden. Azt mondta, hogy próbál fogyni, de étkezési zavara van.

A szexuális vonzalmat viszont nem nagyon érzem...

Ti ilyenkor mit tennétek? Mellette maradnátok a személyisége miatt, és támogatnátok a fogyásban, vagy otthagynátok a teste miatt?

Nagy dilemmában vagyok.



2023. okt. 21. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd csak. Majd talál egy olyan pasit, akinek úgy tetszik, ahogyan épp kinéz.
2023. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Ne haragudj, de a 75 kg k*rva sok ehhez a magassághoz az iszonyú kövérnek számit, dobnám!
2023. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

"Mellette maradnátok a személyisége miatt, és támogatnátok a fogyásban, vagy otthagynátok a teste miatt?"

Pár napja ismerkedtek. Találkoztatok már? Szerintem nem.

Hogy akarnál mellete maradni, amikor még soha nem is voltatok együtt?

2023. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Már ne haragudj de ha ismerkedsz abból nekem az jön le hogy érdekel a csaj....tehát nemcsak a teste!!Utána meg azt írod hogy kövér ami miatt dilemmába kerülsz.A pasiknak ha csak a külsőség számít akkor már az elején ki kellett volna ezt deríteni nem amikor már erre a pontra jutottak el🙄😔
2023. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, csak eddig szégyellte.

Kicsit messze van, azért nem volt még randi, de persze beszéltünk hívásban. Teljesen értelmes lány. Csak az arca volt fent eddig, ami nyilván bejön, de ma elküldte, hogy milyen a teste.

Amúgy szerintem a 75kg nem olyan vészes még.

2023. okt. 21. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

75 kg nem sok.

Biztosan van rajta mit fogni ami + pont.


Menni fog a sex simán, emberként bejön és szép az arca mi kell még több?


Rendben lesz! Dugjatok.

2023. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Etkezesi zavar? Jot nevettem
2023. okt. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném. Se neked, se neki nem lesz jó. Ha nincs vonzalom, csak ámítás az egész. Talál magának olyat, aki rajongásig imádja a külsejét. Ráadásul mindegy mi miatt, ha nincs vonzalom, akkor nincs. Mi ezen a dilemma?
2023. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!