Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem soha senki nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem soha senki nem fog szeretni?

Figyelt kérdés

A kérdés rettentően szánalmasan hangzik és kiírni is szégyellem, de közben meg tényleg így érzem.


23 éves lány vagyok (lassan 24), két diplomám van, sportolok, vannak hobbijaim, jól beszélek nyelveket, sok barátom van, sok minden érdekel stb.

Őszintén azt gondolom nincs bennem semmi olyan ami miatt valaki ne tudna szeretni (már párkapcsolati értelemben értem). A külsőmmel nem vagyok 100%-san megelégedve, de csúnyának se tartom magam, sőt sokak mondanak szépnek, de mondjuk azt, hogy egy tök korrekt átlag.


Mégsem volt soha párkapcsolatom. Volt viszonzatlan szerelem, tavaly vesztettem el a szüzességem egy kaland során amit ugyan nem bántam meg, mert nem rossz élmény és nagyon bejött az illető és én eleve nem akartam tőle semmit, csak aztán idővel elkezdett komolyan is érdekelni, persze a dolog nem volt kölcsönös (sőt, mint utólag kiderült szerelmes volt akkor másba).


Sose volt párkapcsolatom és kamasz korom óta vágyom rá. Se gimiben, se az egyetemen. Még félénknek vagy megközelíthetetlennek se mondanám magam, mert alapból nyitott vagyok és barátságos. De valahogy sosem alakult úgy.


Az online appokkal bár néha próbálkozom sose az igazi, elunom. És erőltetni se szeretném a dolgot természetesen.


De valahogy sose jött össze semmi, hogy egy időben, egy helyen, tiszta fejjel valakivel ugyanazt akarjuk (egymást, komolyan) és már nagyon el vagyok keseredve.


Van szerető családom, barátaim, de nagyon vágyom valakire aki mint a párja szeret. Létezik, hogy valakinek egyszerűen "nem jut"?



márc. 10. 08:11
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
41%
Na látod akkor végül csak meglett a válasz, szimplán nem alakult úgy eddig azokkal akiket te is kedveltél.
márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval nem arról van szó, hogy soha senki nem próbálkozott volna. Nem is írtam ilyet sehol. Olyan nem volt még, hogy minden klappoljon."


Akkor meg a kérdésed igencsak félrevezető.

Tudnának téged szeretni, csak neked nem felelnek meg a jelentkezők. De erre már korábban rájöttek a kommentelők.

Amúgy szépen megkerülted azt a kérdést, hogy lehetne-e veled itt levelezni. Ebből kibukott az is, hogy nem vagy te olyan magányos ebben a tekintetben, hogy ahogy az a kérdésből látszik.


Továbbra is azt tanácsolom, hogy add leljebb az igényeidet, és vedd észre az egyszerűbb srácokat is. Ha meg nem, hát akkor tegyél valamit, ami miatt a jóképű pasik felfigyelnek majd rád. Ellenkező esetben elfogadod a magányt.

Szia.

márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
89%
Nem fognak ha te beképzelt liba vagy. Még mindig az vagy.
márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Sose volt arról szó, hogy sorban álltak a jelentkezők:D ezt se írtam sehol, ez valami urban legend amit sokan hisznek, hogy így van. És nem, nem csak nálam nem, hanem a baráti körömben is hasonlóképpen van, ami nagyrészt értelmes, normális lányokból áll.


Azt se tudom, honnan veszik egyesek, hogy csak a férfiak top 1%-a tetszik, mert nem így van és nem is írtam. Ezt már mások látják bele. Nagyon sok féle-fajta ember bejön és simán előfordul, hogy valaki idővel tetszik meg (volt is rá példa).


Magányos hála istennek nem, nem vagyok, van szerető családom és barátaim. De az egyik nem pótolja a másikat, ahogy a párkapcsolatot sem.

Levelezés kérdést nem kerültem ki szándékosan, annyi minden volt hogy kimaradt. Itt is beszélgettem már sok emberrel. Az már más kérdés, hogy a beérkező levelek nagyjából 5%-a szokott kultúrált és normális lenni. És sok esetben akik eleinte normálisak voltak, náluk is kibukott idővel valami gázos dolog, gázos üzenet vagy csak szimplán messze laktak tőlem.

márc. 10. 19:00
 35/46 anonim ***** válasza:
0%
Én amúgy szívesen megismernélek, de biztos vagyok benne, hogy én is piszok messze élek tőled.
márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

@Kérdező


"Sose volt arról szó, hogy sorban álltak a jelentkezők:D"


>Sorban biztos nem állnak, de burkoltan biztosan sokan fel akarnak szedni. Vagy ha senkinek nem kellesz, akkor benned van a hiba.


"És nem, nem csak nálam nem, hanem a baráti körömben is hasonlóképpen van, ami nagyrészt értelmes, normális lányokból áll."


>Ugyan már, egy olyan világban élünk, ahol még a csúnyácska lányokkal is kefélnek. Az egyik exem molett volt, nem volt szép, nem volt értelmiségi, de én voltam a 7. pasija, és tudom, hogy utánam volt még 8. is.

Akkor ne akard már velem elhitetni, hogy pont a jó csajok nem kellenek senkinek. Abszurd.


"Azt se tudom, honnan veszik egyesek, hogy csak a férfiak top 1%-a tetszik, mert nem így van és nem is írtam."


Ha nem is a TOP 1%, de elég nagy igényeid lehetnek, ha lassan a huszas éveid közepén jársz, de nem volt neked jó senki.


"Az már más kérdés, hogy a beérkező levelek nagyjából 5%-a szokott kultúrált és normális lenni"


A felnőtt párkapcsolatok, vagy szexualitás rovatban komolytalan emberek vannak. De a tudományok rovatban pl. biológus, matematikus, PhD-s végzettségű, MENSA tag, illetve egyszerű, de értelmes tudományszerető, racionális gondolkosású laikusok vannak. Igaz, beszabadult oda pár incel az utóbbi időbe, de őket felülmúlja a sok értelmiségi.


De úgy látom, te inkább arra vársz, hogy mások kezdeményezzenek, mert válogatni akarsz.

márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Nem írtam azt, hogy a jó csajok nem kellenek senkinek. Csak azt, hogy több olyan barátom is van aki előtt nem áll 100 méteres sor (a közhidelemmel ellentétben) és teljesen normális, értelmes lányok.


"Válogatni"- az szerintem egy teljesen normális igény ha az ember olyan kapcsolatra vágyik ami nincs tele megalkuvásokkal. Azt nem tudhatom, hogy azok a srácok akiknek tudom, hogy tetszettem (és ők is nekem) miért nem voltak nyitottak.


Még egyszer leírom, hogy NEM igaz, hogy nem volt jó senki.


Az, hogy az exednek hány pasija volt még nem mond el semmit arról, hogy ezek milyen kapcsolatok voltak.


De már megbántam hogy kiírtam a kérdést, mert építő jellegű, nem lehordó, nem kötekedő válasz aligha érkezett...

márc. 10. 20:08
 38/46 anonim ***** válasza:

"Nem írtam azt, hogy a jó csajok nem kellenek senkinek. Csak azt, hogy több olyan barátom is van aki előtt nem áll 100 méteres sor (a közhidelemmel ellentétben) és teljesen normális, értelmes lányok"


>A közhiedelem ez esetben nagyon is helytálló, csak a pasik nem direkt, hanem indirekt módon kezdeményeznek. Mindenkinek jó csajok kellenek.


""Válogatni"- az szerintem egy teljesen normális igény ha az ember olyan kapcsolatra vágyik ami nincs tele megalkuvásokkal."


>A te esetedben az lenne a normális, ha te kezdeményeznél.

A válogatásod a jelenlegi állapotodhoz vezetett. Ha ez irány neked megfelel, akkor válogass továbbra is.


"Még egyszer leírom, hogy NEM igaz, hogy nem volt jó senki"


Ha jó lett volna valaki, akkor egy egyéjszakás kapcsolaton kívül másod is lett volna.


"Az, hogy az exednek hány pasija volt még nem mond el semmit arról, hogy ezek milyen kapcsolatok voltak."


>De jó mérő arra, hogy ha ő kapós volt, akkor neked kapósabb kellene lenni.


"De már megbántam hogy kiírtam a kérdést, mert építő jellegű, nem lehordó, nem kötekedő válasz aligha érkezett..."


Most is másban keresed a hibát nem magadban. Teljesen világos, hogy benned van a hiba.

De, akkor hidd azt, hogy mi vagyunk a hibásak, ha az jót tesz neked.

márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: nem igaz, hogy nem érkezett építő jellegű válasz.

Konkrét tanácsokat is kaptál, a kritika meg nem lehúzó, hanem építő jellegű volt.

márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Senior Séf ***** válasza:
48%

23 éves lány vagyok (lassan 24), két diplomám van, sportolok...

Mégsem volt soha párkapcsolatom.


Mikor is lett volna?

márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!