Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem soha senki nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem soha senki nem fog szeretni?

Figyelt kérdés

A kérdés rettentően szánalmasan hangzik és kiírni is szégyellem, de közben meg tényleg így érzem.


23 éves lány vagyok (lassan 24), két diplomám van, sportolok, vannak hobbijaim, jól beszélek nyelveket, sok barátom van, sok minden érdekel stb.

Őszintén azt gondolom nincs bennem semmi olyan ami miatt valaki ne tudna szeretni (már párkapcsolati értelemben értem). A külsőmmel nem vagyok 100%-san megelégedve, de csúnyának se tartom magam, sőt sokak mondanak szépnek, de mondjuk azt, hogy egy tök korrekt átlag.


Mégsem volt soha párkapcsolatom. Volt viszonzatlan szerelem, tavaly vesztettem el a szüzességem egy kaland során amit ugyan nem bántam meg, mert nem rossz élmény és nagyon bejött az illető és én eleve nem akartam tőle semmit, csak aztán idővel elkezdett komolyan is érdekelni, persze a dolog nem volt kölcsönös (sőt, mint utólag kiderült szerelmes volt akkor másba).


Sose volt párkapcsolatom és kamasz korom óta vágyom rá. Se gimiben, se az egyetemen. Még félénknek vagy megközelíthetetlennek se mondanám magam, mert alapból nyitott vagyok és barátságos. De valahogy sosem alakult úgy.


Az online appokkal bár néha próbálkozom sose az igazi, elunom. És erőltetni se szeretném a dolgot természetesen.


De valahogy sose jött össze semmi, hogy egy időben, egy helyen, tiszta fejjel valakivel ugyanazt akarjuk (egymást, komolyan) és már nagyon el vagyok keseredve.


Van szerető családom, barátaim, de nagyon vágyom valakire aki mint a párja szeret. Létezik, hogy valakinek egyszerűen "nem jut"?



márc. 10. 08:11
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Parkapcsolatért tenni kell, amíg úgy tekintesz rá, hogy "nem jut", addig soha nem is lesz.


Mi alapján keresel párt?

márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Déjá vum van.

Téged nem Anikónak hívnak?

márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a leírásod totál olyan mint egy ismerősöm, én is randiztam vele. Csak ő 26.

Nah, az igazság az, hogy annyira válogat, hogy senkisem jó neki. Okos lány tényleg, de az eq szerintem ennek a rovására ment.


Szerintem nálad is ez a szituáció.

márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, ha ennyi idős korodra nem volt még párkapcsolatod. Én sem vagyok egy szépség, de azért volt pár pasim ilyenkor.
márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
11%

"nincs bennem semmi olyan ami miatt valaki ne tudna szeretni"

Valaki fog szeretni. Türelem, nyugalom kell. És nyitott szemmel és szívvel járni.

márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Jézus, jó látom sok a frusztrált ember.

Hol írtam olyat, hogy millió elvárásom van? Sehol. Nem várok el olyat senkitől amit én ne tudnék megadni. Az nem hiszem, hogy nagy elvárás, hogy 2 ember azonos mértékben érdeklődjön a másik iránt.

A semmi olyan ami miatt ne lennek szerethetőt, azt arra értettem, hogy nyilván nem vagyok tökéletes, vannak hibáim, mint mindenkinek, de ezek nem olyanok amiken 1-vagy ne tudnek dolgozni és fejlődni, 2- szörnyű dolgok lennének.


Nem képzelem magam királynőnek, nincsenek toronymagas elvárásaim. Nem vagyok se rátarti, se egoista, se öntelt. De köszönöm, hogy valaki így látatlanban, ismeretlenül egy pár sor alapján ezt így el tudta dönteni.

márc. 10. 15:31
 27/46 anonim ***** válasza:
56%
#26 Azért te is belátod, hogy nem reális, hogy egy értelmes csinos lányt 24 éves koráig senki nem próbált meg felszedni.
márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
64%

#26:


Olyan férfival feküdtél össze, akit nem szerettél és ő se téged, miről beszélsz akkor?


"Az nem hiszem, hogy nagy elvárás, hogy 2 ember azonos mértékben érdeklődjön a másik iránt."

márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

@Kérdező


"Jézus, jó látom sok a frusztrált ember"


>Miből gondolod, hogy a kommentelők véleménye mögött frusztráció van?


"Nem várok el olyat senkitől amit én ne tudnék megadni. Az nem hiszem, hogy nagy elvárás, hogy 2 ember azonos mértékben érdeklődjön a másik iránt."


>Tehát burkoltan magad is elismered, hogy voltak/vannak érdeklődők, csak neked azok nem kellenek. Ebben az esetben a kérdésedben ferdíted a valóságot, hiszen nem arról van szó, hogy téged ne tudna senki szeretni, csak te nem találsz az igényeidnek megfelelő pasit.


"Nem képzelem magam királynőnek, nincsenek toronymagas elvárásaim."


Ha ez valóban így lenne, akkor már régen lenne pasid, hiszen szinte minden pasi diplomás, fiatal, kedves nőt akar. Te az vagy, tökéletes barátnő alapanyag. Azt meg elég nehéz elhinni, hogy csak csúnya, buta, és bunkó pasik kezdeményeznek nálad.


"Nem vagyok se rátarti, se egoista, se öntelt."


Nem ismerünk téged, de az eseted gyanús.

Tudod én ismertem egy csajt, aki hozzád hasonló volt. Ő akkor olyan 21-22 éves lehetett, nem volt még akkor pasija. Én elhívtam a Plázába, leültünk beszélgetni, és randira hívtam. Tudod mit csinált? Kinevetett.

Szóval bocsánat, de nekem eleve gyanúsak ezek a lányok, akik huszonévesek, szépek, okosak meg minden, de senkijük sincs.


"De köszönöm, hogy valaki így látatlanban, ismeretlenül egy pár sor alapján ezt így el tudta dönteni."


Okés.

Nyitott vagy arra, hogy megismerj akár itt is valakit?

Lehet veled levelezni?

Mert ha nem, akkor szerintem nem olyan gáz a helyzeted, mint amilyennek beállítod. Aki igazán éhes, az egy falat kenyeret is tud értékelni.

(remélem érted a példát).

márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Nem írtam azt sem, hogy sose tetszettem senkinek.


Gimnazista koromban 2x is megesett, hogy a jelek szerint tetszettem egy srácnak (az ember látja ha megnézik, ha a másik mosolyog amikor meglátja stb.) de valamiért mégsem léptek. Az egyiket én jelöltem be közösségi oldalon miután egyszer úgy alakult, hogy megismerkedtünk, beszélgettünk és tök jól kijöttünk és vissza is jelölt. Gondoltam ha akar valamit, majd erre lép. Nem. Oké. Értem, hogy a tetszik nem egyenlő azzal, hogy lépni is fog a másik ami oké is, de nyilván ez egy tizenéves lánynak nem feltétlen így jön még le. A másik srác is elég "gyanús volt" (a mostani fejemmel is így gondolom ) ott is léptem és kedves volt, de lekoptatott. Pedig mások szerint is bejöttem neki. És akkoriban nekem ez hatalmas törés volt (16 éves tapasztalatlan kislány).


Igen, az egyetem elején volt olyan aki olyan tetszett akinek én tudom , hogy spec nem vagyok az esete, idősebb is nálam 7 évvel ami akkor szerintem sok volt.


Sokáig szerelmes voltam a testvérem egyik barátjába aki szintén idősebb nálam pár évvel ami akkoriban még mindig sok.volt szerintem. Sose mondtam neki és egy nálam jóval idősebb barátnője is volt. Pedig vele abszolút azt éreztem, hogy maximálisan megvan az összhang, kedvel, nagyon szívesen beszélget velem, de nyilván nem volt alkalmas a helyzet. Ő se az a típus meg nyilván szerette a párját és én se vagyok az a típus aki ilyen szituban akár csak minimálisan is bepróbálkozzon.


Volt olyan srác aki nálam egy jó 9-10 évvel idősebb, tudom, hogy tetszettem neki, de ő se mondta soha, a próbálkozása is elég éretlen volt, pedig akkor ő 30 körül volt (gondolom, mert érezte hogy nem viszonzom). De sose nevettem ki se őt, se senki mást és nem is tenném.


Utcán/közterületen is látom, hogy akadnak akik megnéznek, olyanok is akiket pl.: én is. De nem nagyon szoktak odajönni még akkor is ha én "bátoríóan viselkedem". Értem én, hogy a sok bunkó, udvariatlan stb. módon viselkedő csaj miatt nincs kedve a pasiknak, de lassuk be, mindkét nemnél akadnak gázos, proli alakok és normálisak is.


Az a srác akivel lefeküdtem vele úgy voltam, hogy elég sokáig vártam arra, hogy majd a "tökéletes emberrel" tökéletes helyen, de mostmár úgy gondolom nem létezik ilyen. Tudtam, hogy tetszünk egymásnak. Az, hogy időközben én meggondoltam magam az szerencsétlen dolog, ami igen sz*r de néha megesik az emberrel.


Azt meg, hogy szerelmes az exébe/nincs túl rajta (ill. azóta újra együtt vannak) azt meg megmondhatta volna, ahelyett hogy össze-vissza viselkedik velem, ködösen fogalmaz, stb. Nem haraptam volna le a fejét, tökre örültem volna neki ha őszinte és akkor nyilván nem történik semmi.


Szóval nem arról van szó, hogy soha senki nem próbálkozott volna. Nem is írtam ilyet sehol. Olyan nem volt még, hogy minden klappoljon.

márc. 10. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!