Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem soha senki nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem soha senki nem fog szeretni?

Figyelt kérdés

A kérdés rettentően szánalmasan hangzik és kiírni is szégyellem, de közben meg tényleg így érzem.


23 éves lány vagyok (lassan 24), két diplomám van, sportolok, vannak hobbijaim, jól beszélek nyelveket, sok barátom van, sok minden érdekel stb.

Őszintén azt gondolom nincs bennem semmi olyan ami miatt valaki ne tudna szeretni (már párkapcsolati értelemben értem). A külsőmmel nem vagyok 100%-san megelégedve, de csúnyának se tartom magam, sőt sokak mondanak szépnek, de mondjuk azt, hogy egy tök korrekt átlag.


Mégsem volt soha párkapcsolatom. Volt viszonzatlan szerelem, tavaly vesztettem el a szüzességem egy kaland során amit ugyan nem bántam meg, mert nem rossz élmény és nagyon bejött az illető és én eleve nem akartam tőle semmit, csak aztán idővel elkezdett komolyan is érdekelni, persze a dolog nem volt kölcsönös (sőt, mint utólag kiderült szerelmes volt akkor másba).


Sose volt párkapcsolatom és kamasz korom óta vágyom rá. Se gimiben, se az egyetemen. Még félénknek vagy megközelíthetetlennek se mondanám magam, mert alapból nyitott vagyok és barátságos. De valahogy sosem alakult úgy.


Az online appokkal bár néha próbálkozom sose az igazi, elunom. És erőltetni se szeretném a dolgot természetesen.


De valahogy sose jött össze semmi, hogy egy időben, egy helyen, tiszta fejjel valakivel ugyanazt akarjuk (egymást, komolyan) és már nagyon el vagyok keseredve.


Van szerető családom, barátaim, de nagyon vágyom valakire aki mint a párja szeret. Létezik, hogy valakinek egyszerűen "nem jut"?



márc. 10. 08:11
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
70%

Fiatal vagy még és hátra van az életed java. Legyél nyitott és ismerkedj, de próbálj meg olyanokkal akiket a személyiséged is érdekel, ha a párkapcsolat a cél. Ha eleinte nem megy, azon ne keseredj el. Egy csalódás után rosszabb emberismerő már nem leszel. Ha még nem sérültél visszafordíthatatlanul sokat akkor semmi sincs veszve és biztosan lehet téged szeretni.


A leírásod alapján pedig nem tűnsz egy hülye embernek, szóval fel a fejjel.

márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
69%
Én szerintem is túlságosan válogatsz. Van egy hosszú listád és ha az egyiket rajta nem tudod kipipálni már nem is tetszik a másik. Így nem lehet párod soha. Nem azt állítom, hogy teljesen add le az igényeid, de szinte tuti, hogy irreális elvárásokat támasztasz a férfiak felé és egyik se tudja teljesíteni. Persze te se tudod hiába van diploma, hiába beszélsz több nyelven. Az érzelmi intelligencia nincs meg, felszínes vagy.
márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
60%

#10


Így van.


A pasik többsége ilyen nőt akad (fiatal, értelmes). Biztos, hogy még az u.n. barátai között is van olyan, aki randizna vele. Csakhát neki azok nem kellenek.

márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
72%

"Őszintén azt gondolom nincs bennem semmi olyan ami miatt valaki ne tudna szeretni (már párkapcsolati értelemben értem)."


Hát ez nagyon beképzelt mondat szó se róla.

márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
50%

#14


Erről a legutóbbi exbarátnőm jut eszembe. Aki saját magát jó szívű embernek mondta. Aztán a hátam mögött chat-szexelt, a szakítás után cserben hagyott, pedig tudta, hogy, segítségre lenne szükségem.

Általában az ilyen emberek, akik nagyon szépeket mondanak magukról, már gyanúsak nekem.

márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
39%

#14


Ezen mi a beképzelt?


A legtöbb ember egy mérhetetlen idióta akit inkább messze jobb elkerülni. Ha te magad nem tartod annak és van egy kis intelligenciád meg úgy érzed, hogy nem kártékony a személyiséged akkor igazából ez a realitás.

márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
72%

#15:


Nekem is intő jel rendesen. A nagyképű embereket nem bírom. De majd letörik az önégültség remélhetőleg a kérdező esetében. Adagolják neki rendesen. A jó/elfogadott külső, a tudás egyetemi szinten kevés! Főleg ha rátarti, vagy semmi emberismerete, önismerete nincs. Nem tud ismerkedni normális módon...

Az ilyenek mindig ráfizetnek.

márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
58%

Én ezt ilyen jóemberszindrómának hívom csak.. amikor valaki előadja, hogy ő milyen rendes, kedves és jólelkű, közben pedig köze nincs hozzá. Aki tényleg ilyen az nem reklámozza ezt alapvetően.


Azt viszont tartom, hogy a legtöbb ember.. olyan amilyen.

márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
70%

#16:


Pökhendiség hiába nem tetszik. Nem létezik olyasmi (se baráti, se szülői, se kolléga) párkapcsolat terén, hogy te teljes mértékben szerethető vagy. Nincsenek hibáid, a másik feltétel nélkül szeret téged.

De oké, ha nem elbizakodott akkor naiv, jóhiszemű.

Megint ott kötünk ki, hogy jókora hiba van benne és javítani kéne rajta mielőtt párkapcsolatba fog bele, vagy az a célja, mert mint írtam piszkosul rá fog fázni.

márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
6%

#19


Ez spekuláció. Nem ismerjük a kérdezőt. Tökéletesnek pedig senki sem tökéletes. Nem tudom, te hogy vagy magaddal, de ha magad reálisan nézed akkor meg tudod állapítani, hogy milyen is vagy mondjuk ahhoz képest amit a környezetedben tapasztalsz.

márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!