Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elnéznéd egy férfinak ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznéd egy férfinak ezt az esetet, ha amúgy kölcsönösen nagy a rokonszenv köztetek?

Figyelt kérdés
A férfi 30 éves koráig várt az igazira, de nem találta meg. Hol volt, hol nem volt, egy 50 éves szomszéd nő, akivel végül is elvesztette, mert annyira hiányzott már neki(k) a dolog. Egy rövid és mindkettejük számára kielégítő szexkapcsolat lett a dologból, aztán mindenki ment a maga dolgára. Több ilyen esetet nem szeretne, és ha ezt az affért nem számítjuk, hűséges és szerető típus, aki hasonló nőre vágyik.
ápr. 17. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Elnézném
ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmi közöm hozzá eleve.
ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 denumer ***** válasza:
74%
Minek hangoztatá ezt bárki, hogy kivel szexelt az aktuális párja előtt?
ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

"Minek hangoztatá ezt bárki, hogy kivel szexelt az aktuális párja előtt?"


Sok csajszika addig cseszteti a fasziját, hogy "nyíljon meg", "mondja el a múltját", amíg a balfék pasi őszintén beszélni is kezd róla. Ez esestben az alábbi esetekben ronthatja el:

- Ha kevés partnere volt (mert a nőci nem akar szüzikékkel vesződni)

- Ha sok partnere volt (mert biztos std-je van)

- Ha a jelenlegi csajánál rondább nőkkel kamatyolt (mert akkor lúzer)

- Ha a jelenlegi csajánál szebb nőkkel kamatyolt (mert akkor el fogja hagyni a mostani csaját)

ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 denumer ***** válasza:
59%
#5 Normális kapcsolatban nem faggatják a felek egymást a korábbi szexuális életük részleteiről. 32 évem és 6 kapcsolatom alatt egyszer sem jött elő az a téma, hogy kivel, hogyan, miért szexeltünk. Pedig már házas vagyok...
ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Huh én biztos nem. belegondolni is rossz, hogy egy nekem tetsző férfi egy szottyadt lukba volt képes belerakni a farkàt, mindegy hogy egyszer vagy többször, nekem ott veszne el minden érdeklődésem ha ezt megtudnàm.. és biztos nem lennék ezzel egyedül.
ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

7-es lehet, hogy az a szottyadt luk százszor jobban néz ki, mint a mai 30-asok többsége.


Nekem egyáltalán nem lenne ez probléma.

ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
8 Persze meselj meg.. jellemzo az otvenesekre hogy ugy neznek ki mint JLo:D
ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Fogalmam sincs nem erdekel es sose kerdeztem mennyi novel szexelt elottem a parom.

Fogalma sincs nem erdekli sose kerdezte , hogy mennyi ferfivel szexeltem elotte.


12 eve egyutt vagyunk. 🤷‍♀️

ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát engem pedig érdekelne nagyvonalakban kivel volt kapcsolatban a párom, randipartnerem. Egyébként nincs mit elnézni hiszen megtörtént, nem változtat a dolgokon és ha szeretném azt a férfit meg persze ő is engem akkor egy 50 éves nőt úgymond nem állítanék közénk. Más lenne a képlet ha a férfi a szeretője volt, vagyis a nő házas, vagy több tőle jóval idősebb nőkkel szexelt volna, illetve hivatásos nőkkel, de ha semmi ilyesmi nem áll fenn akkor nekem nem okozna gondot.
ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!