Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elnéznéd egy férfinak ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznéd egy férfinak ezt az esetet, ha amúgy kölcsönösen nagy a rokonszenv köztetek?

Figyelt kérdés
A férfi 30 éves koráig várt az igazira, de nem találta meg. Hol volt, hol nem volt, egy 50 éves szomszéd nő, akivel végül is elvesztette, mert annyira hiányzott már neki(k) a dolog. Egy rövid és mindkettejük számára kielégítő szexkapcsolat lett a dologból, aztán mindenki ment a maga dolgára. Több ilyen esetet nem szeretne, és ha ezt az affért nem számítjuk, hűséges és szerető típus, aki hasonló nőre vágyik.
ápr. 17. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem érdekel, hogy hány éves a nő, de ez a "bárki jó, csak rendszeresen dughassak" nekem nagyon... koszos.
ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdekelne a helyedben a múltja, egyrészt semmi közöm hozzá, másrész a másik ember dolga. A jelene az érdekelne.
ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Ugye az megvan, hogy az emberek a múltjuk miatt azok, akik? Nem lehet azt mondani, hogy nem érdekel, hogy volt 30 sikertelen 2 hónapos kapcsolata. Az is ő.
ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha tapasztalatlan mehet a francba. Nincs mit elnézni ezen.
ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na jó, azt hiszem én ilyet inkább nem csinálok.
ápr. 17. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!