Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menyi idő után hagytátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő után hagytátok el a pártokat a szeretoert?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 18:15
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
#10 Örülök nagyon, hogy végül beláttad és erős voltál. Férjem is újszülött mellett csinálta, én meg depresszióval is küzdöttem, a házasságunkért is küzdöttem. Ő semmit nem tett értünk. Én is újrakezdtem vele (nem éltünk már együtt, ő a szeretőjével járt),azt mondta a családját akarka visszakapni. Minden nap marcangoltam magam, hogy fel tudjam dolgozni a történteket, mikor felhoztam, hogy külső segítség kéne, akkor szinte lehülyézett, hogy magamban kell letisztáznom. De segíteni nem segített.... 2 hét múlva kiderült, hogy válik otthon a szerető, azonnal ment. Csak a nőnek a gyerekét sajnálom, hiszen ugyan ezt megfogja tenni a férjem velük is, a nőt pedig a saját anyukája sem fogadja be az ilyen balhés húzásai miatt....
ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok, nőnek a 4 gyerekét sajnálom....
ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb dolog ami történhet, ha a szeretővel bevállalja valaki a kapcsolatot es elválik, vagy szakít az élettársával.

Gyerekek, elő is lehet venni a popcornt es szórakozni!

Elsősorban egy olyan kapcsolatról beszélünk legtöbbször, amit a titok es a bújkálás tett széppé, tehat egy hamis, ál talajon virágzó kapcsolat, semmi vagy keves köze a valósághoz, az egész egy fantázia es emiatt nagyon addiktív.

Gyerekek, mikor hivatalossá valik, veget is ér szinte aznap!

Megéri a hűtlen kígyótól megszabadulni, hogy röhöghess a nagy szerelme alakulásán a seggeddel is!

Mert a szerető még nálad is rosszabbul jár meg rövidebb idő alatt!

Gyerekek, tiszta élvezet!!!!! 🤣🤣🤣

Hiszen ez a nagy ”szerelem” köztük miattad van, TE táplálod!!!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 Grizesteszta ***** válasza:
0%

#13: Szerintem nagyon sematikusan látod a dolgot!

3 ok miatt szokott a szerető kilépni a stabil kapcsolatából.

1) lebukott, a párja kirúgja.

2) a szerető 'megszarolja' ( akár azzal is, hogy lebuktatja, ilyenkor a 1 és a 2 összeolvadhat.)

3) Valóban szerelmes lett és komolyan gondolja.


Nos, Te szerintem az első 2-ről beszélsz, de van a 3. eset is.


Ilyenkor a kapcsolatban élő 'kiszeret', a másikba beleszeret, felméri, hogy hogyan szabadulhat előbb, és általában arra jut, hogy megvásárolja a szabadságát és fizet az elhagyott partnernek. Na, ez a pénz igen gyakran komoly összeg, ezt már alaposan meggondolja a kilépő, egy kósza numeráért nem áldozza be... Ezek a kapcsolatok komolyak és gyakran halálig tartanak. Vagyis ezek lesznek a stabil, boldog 2. vagy 3. kapcsolatok.

ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Aki kiszeret a párjábol 3. miatt az kiszeret a 3.bol is 4. miatt. Csak alkalom kell hozzá.


Az ilyenek nem tudnak szeretni. Mert ez nem az.

ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 Grizesteszta ***** válasza:
0%

#15: Te most gyakorlatilag definiáltad, hogy nem létezhetnek jó 2. vagy többedik kapcsolatok, mert ha egyszer 'kiszeretett', akkor a következőből is ki fog.

Én viszont úgy gondolom, hogy a kapcsolatot a 2 fél közösen működteti, közösen tartja 'jól', javítja meg vagy rontja el. A 3. max csak indikátor, aki felgyorsítja a folyamatot , de ha a kapcsolat OK, akkor a 3. nem tud megjelenni.

És én azt egy szóval sem mondtam, hogy a harmadik miatt 'szeret ki'- pont azt mondom, hogy egy jó kapcsolatban nem tud megjelenni a harmadik.:)

ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:

Aki szeretőket tart kifele kacsintgat azokkal nem is. Ezt definiáltam. Egy ember tud döntéseket hozni. A párja mellett es ellen is.

E

ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
Amugy szeretők is a téma.
ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
72%

14 es, te nem erted amit írok, akkor is egymasra unnak, ha szerelemből lépett félre, mert szerelmes lett!

Mert nem egy normalisan alakuló kapcsolatról van szó!

ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Mert akivel jàrt azt is szerette. Pont ugyanugy mint az ujat..
ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!