Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menyi idő után hagytátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő után hagytátok el a pártokat a szeretoert?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 18:15
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
84%
Azt várhatod. Ez a legtöbb (100bol 99) esetben nem következik be. Ha mégis, utána tőled is lelép.
ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 év után. Majd egy év után őt is elhagytam, igaz őt már nem másért.
ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
78%

Ha vki szivbol szeretne az nem a szeretöm lenne hanem a pàrom.


Nekem volt olyan hogy rossz kapcsolatban megtalált egy olyan pasi, aki csillagokat hoz le.

Már elso nap (még szex sem volt), de leszögezte jol gondoljam át hogy vele vagyok/járok e vagy a párommal, mert nincs visszaut. Ha vele vagyok, az övé vagyok, nem másé. Nem lesz olyan hogy aztán az exemhez húzok vissza hanem tiltás.

Döntsek. Most.


Olyan aki valóban akar és szeret az nem megy bele másodhegedűs szerepbe mert azt nem viseli el. És ő férfi.


(Es hany nő vállalja a riherongy szerető szerepet fordított esetben..)

ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
89%
A férjem szinte azonnal. Vagyishát én hagytam el, ő meg ment a szeretőhöz. Majd hónapokra rá újrakezdtük (gondoltam a szeretet, az akaraterő és a kemény munka mindent megold) és 2 hét múlva ismét elhagyott érte. Rájöttem, hogy egyikünket sem szereti, csak éppen hol jobb neki.
ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
47%
*Kb az volt, hogy vagy vele vagyok teljesen vagy felejtsem is el. És ezt szex előtt szögezte le hogy döntsek.
ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Az exférjem otthagyta az exét, (bár benne lett volna, hogy szerető legyek, viszont én abba nem). Szinte már el is felejtettem, családot alapítottunk. Aztán újszülött baba mellett otthagyott egy kolleganőjéért😆😆
ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
75%
Mi van, kifutott a másik kérdésed? Nem olyan válaszokat kaptál, amit akartál? Pedig ez ilyen. Tudtad, mit vállalsz, amikor megaláztad magad. Hiába kérdezed meg még milliószor.
ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
61%
Én a Jobbikot akkor hagytam el, mikor a barátom közölte, hogy utálja a politikát.
ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 Grizesteszta ***** válasza:
100%
3 het utan bejelentette, hogy valni akar. A bejelentes ztan 6 het alatt szetcuccoltak, mi meg osdze.
ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyta el, mikor lebukott és kidobta a felesége. Persze ezt nekem úgy adta elő, hogy engem választott, így szeret meg úgy szeret.

Aztán a felesége átküldött fotókat, hogy vissza akarja magát hízelegni és a láthatás alatt is nyomul. Nagyon összevesztem a férfival, de ki tudta magyarázni, én meg hülye voltam és hinni akartam neki.

Aztán jött az első lebukás, hogy írogat egy kolléganővel. Azt is kimagyarázta, hogy előtte összevesztünk, bizonytalan volt, nem is lenne hová mennie, ha kidobom. Gondolkodási időt kértem. Pár nappal később biztosra tudtam, hogy terhes vagyok.

A fellegekben járt, könyörgött, hogy tartsuk meg, menjek hozzá feleségül. Végül hat hónapos terhesen mondtam ki az igent.

Mire megszületett a lányunk, újra lebukott, de kisbabával egyedül nagyon félelmetesnek tűnt. Kibékültünk.

A végén alig vártam, hogy vissza tudjak menni dolgozni, és be tudjam adni a válást.

Azóta alig fizet gyerektartást is. Időközben csinált egy negyedik gyereket is egy harmadik nőnek, de ők sincsenek már együtt.

ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!