Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menyi idő után hagytátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő után hagytátok el a pártokat a szeretoert?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 18:15
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezhetem kerdező, hogy ezt miert teszed, ha egyiketek se szerelmes, anyagilag se tamogat lehet, miert vagy benne? Csak hogy veled is történjen valami? Bosszúból? Neked még csak nem is hazudik.
ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

Elem aki megcsalt profi csaló volt, utólag kimerült h minden barátnőjét csalta, a legutobbiba beleszeretett, nem bukott le de éreztem h nem szeret ezért szzakitottam, utólag kiderült minden mert ismerősöknek megerdet a nyelve.

Mostani aki a szeretőm nem hazudik nekem, megmutatása minden beszélgetést a feleségével, amolyan barátok is vagyunk 1 Ben. O azért nem bukik le mert akkor találunk ha a felesége dolgozik, tok más csevegő használunk, a feleségének kB az összeset lekene tölteni h tudja a férje miket használ. Emelett ha otthon van a család nem irosgatunk egymásnak, szigorúan a családi az az idő. Tehát nem bukik le hacsak nem borítók. Egyébként legalább őszinte velem nem hideget, ritka az ilyen

ápr. 19. 18:23
 43/60 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni az exem aki megcsalt alfacebookot használt. Kocsija v volt nekem meg nem. Odab ment ahova akart. Nem 1 munakhelyen dolgoztunk így. Nem is tudtam mit csinál.
ápr. 19. 18:25
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nem hagyja el és ha meg is teszi őt is elhagyja.
ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
75%

Ez tuti kamu

Megmutassa

Irosgatunk

Odab

Most már értem, miért csak szeretőnek vagy jó :|

ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Nem hagytam el a férjemet, a szeretőt dobtam.
ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 Grizesteszta ***** válasza:
#46: Miért dobtad a szeretőt? Mi volt az ok, 'lebukás közeli' állapot? Vagy a személye nem volt OK? De ha a személyével volt gond, akkor miért kezdtél vele viszonyt? Ill. mi tartott a férjed mellett?
ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

A személyisége nem volt oké, azért kezdtem vele viszonyt mert nem gondoltam hogy egy parazita. Nem tűnt fel eleinte, idő kellett hogy rájöjjek, hiszen elôször elhitette velem hogy érdeklem.

Csak amikor már láttam hogy nem akar semmit, akkor dobtam. Az tartott a férjem mellett hogy van közös célunk, és egy irányba tartunk. Meg az is mellette tartott hogy a szerető sokkal rosszabb ember mint a férjem, és rájöttem hogy a férjem hozzá képest egy áldott jó ember, aki valóban szeret.

ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Végülis már a sokadik találkozó után jöttem rá hogy nekem rohadtul hiányzik az a rózsaszín köd, az udvarlási szakasz.

Jól esett volna ha pl rám is szán az idejéből és nem csak dugni.

Kirándulni, autókázni, hamburgerezni, ezek közül semmi nem volt .

ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha az 1 év alatt egy szeret süteményre meghívott volna, gondolom nem okoztam volna akkora anyagi kárt hogy éhezzen emiatt.

De nem baj hogy így alakult.

Rossz tapasztalatnak megfelelt.

Egy kényelmes, lusta, sóher férfi mellett úgysem lettem volna boldog.

ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!