Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menyi idő után hagytátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő után hagytátok el a pártokat a szeretoert?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 18:15
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
61%
Van abban valami, amit Grízestêszta mond. Nekem a chatelgetésük nem tűnt fel (munkahelyre beérve letöltötte a Vibert, majd munka végeztével letörölte, otthon csak akkor írkodtak, ha egyedül mentem el valahova). Konkrétan a viselkedésén akkor láttam, amikor komolyabbra fordult köztük, de azt azonnal szinte napra pontosan meg tudtam mondani. Egyszerűen ha odafigyelsz a másikra, akkor tényleg feltűnnek a legapróbb jelek is.
ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
#30 persze, hogy beveszi, sőt szinte mindent felad és minden felett szemet huny azért, hogy a pasinak mindent tökéletes legyen.
ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 Grizesteszta ***** válasza:
44%

#30: A szerető másik kategória, mint a vak feleség. A szerető a 'született naív' vagy a 'fifikás vamp' vagy az, aki 'egyszercsakránézettésbeleszeretett'. Na , a vampot nem sajnálom, de a naivat és a szerelmest azt igen, de döntési lehetőségük nekik is van: vagy belemegy a kapcsolatba 'lesz, ami lesz' alapon vagy azt mondja, hogy szeretnélek, de csak akkor, ha borítasz otthon.

Én anno belementem, mert azt mondtam, hogy szabad vagyok, beléd szerettem, de így, hogy nős vagy, csak pici időnk van együtt, élvezzük ki! Mert amikor először azt érzem, hogy fáj, mert haza mégy, mert vele vagy: nos, akkor én kiszállok... Nekem mázlim volt, mert kb akkor akartam kiszállni, amikor ő azt mondta, hogy borít otthon. De hogy nem lettem volna évekig, de még hónapokig sem szerető, az tuti.

Viszont ez minden szeretőnek a saját döntése, saját maguknak generálnak esetleg sok-sok fájdalmat egy picike örömért cserébe.

ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet úgycsinalni h ne bukjkn le a másik, de ezt sakk úgy lehet ha nem szeret bele a szeretőbe. Egyébként a nem amatőrök nel is alapvetoen a. Gyanús ha minden hova magával viszi a telefont illetve aha eddig nem. Volt lejelszavazva most meg igen
ápr. 19. 17:44
 35/60 anonim ***** válasza:

31 es, latod, milyen sunyi húzás ez is amit mondasz, hogy munkahelyén letölti a vibert es hazaérve törli, ugyanígy lehet falcs facebook kontója, vagy más app, mint a whatsapp stb, vagy esetleg vesz egy másik sim kartyat es azt teszi be, mikor van egy szabad órája a munkaban, vagy van meg egy telefonja tehat sok lehetőseg van annak aki profi csaló es arra rendezkedik be, hogy ne borítson es évekig tudja ezt csinalni.

A feleseg ha neki is van munkaja es esetleg van 1-2 kisgyerek is, honnan lenne ereje ezt figyelni?

De profit nehez elkapni, mert van olyan pasi, aki örök életében több lyukra jatszott, sose volt monogám es vérében van a csalás, hazugság.

Nem minden pasi lesz fejvesztve szerelmes

ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

#34 ugyan már, másik telefon amit a kocsi ülése alá rejt és meg van oldva. Konkrétan az exférjemet hülyének néztem, amikor ilyen nyíltan kezdte el csinálni, amikor ott a céges mobil meg minden...

Abban egyetértek, hogy amíg nem szeret bele, addig otthon fel tudja venni a megszokott szerepet, romantikázni a párjával stb. Ha már másba szerelmes, akkor ezekre szinte képtelen.

ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

Voltam megcsalt. Nem bukott le, utólag derült ki h megcsal miután szétmentunk. Visszagondolva jelek voltak túl sokat akart külön lenni tolem és élvezetes lejelszavazni a telefont. Ebből.utolag érzékelhető volna h megcsal, de konkrétan nem tudtam mert nem bukott le.

Egyébként ő beleszeretett a szeretőbe. Ha nem szeretett volna bele nem akart volna állandóan külön lenni tőlem csak h gondolom irkalhasson neki.

Jelenleg én vagyok szerető, belém nem szerelmes a férfi nem is fog lebukni, mert ügyel arra h minőségi időt toltson a csaladdal, nem ugy mint exem aki minden aron kulon akart lenni tolem, a szeretom nagyon ritkán ír nekem. És szigorúan csak akkor találukoznk ha a felesége melózik. Szál jahh a felesége semmit sem sejt.

ápr. 19. 17:51
 38/60 A kérdező kommentje:
Ja és olyan csevegő használunk amiről a felesege nem tud. Álnéven
ápr. 19. 17:53
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
Voltál megcsalt (tehát tudod milyen érzés), most szerető vagy (fogalmad sincs, mi zajlik otthon), fényesre polírozod a lelkiismereteteket ezzel a magyarázkodással, hogy a f*szomba van ehhez gyomrotok?
ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

Kerdező, te egy nem profi csalóval voltál, vagy olyannal voltal, aki mar nem is farasztotta magat hogy hazudjon, mert mar kipróbált melletted párat, aki nem vált be, de ezért már dobbantott, es mar nem volt többé elővigyázatos, sőt, esetleg remélte, hogy észreveszed es te válsz el.

Az en pasim nem kódolta a mobiljat es nem is dugdosta, hanem azt hiszem úgy csinalta , hogy mikor elment itthonról volt extra simje, vagy appok amiket telepített es törölt

A nő sose írt rá, mert meg voltak egyezve, hogy majd ír a pasim mikor tud. A nőnek is volt élettársa, ő is bújkálni akart

ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!