Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menyi idő után hagytátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő után hagytátok el a pártokat a szeretoert?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 18:15
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Grízesgaluska vagy mi, egy ilyen “sírig tartó mély “ titkos szerelmet legtöbbször a bújkálás akár évtizedekig is fennt tudja tartani. Mert sose kell együtt lakni, sose kell közösen szamlakat fizetni, sose kell latni a masikat betegen, sosincs vita, hetköznapi problémák megoldásának kényszere es nincs egymasraunás sem.

Tehat nem tudjak egymast valóban a hetköznapokban kipróbálni, nem építenek valós alapokra.

Egymas fele csak a szép és a jó megy, a dícséret, hízelgés, jaj hogy hianyzol stb.

Ez eltarthat nagyon sokat, ha a hazastárs nem veszi eszre es nem válik el. Vegulis a megcsalt házastársnak köszönhető ez a “mély” vonzalom, mert “miatta” kell bújkálni (pedig a jellemtelenség miatt kell) es akkor kialakul egy érzés, hogy mi ketten a vilag ellen.

Ez mind egy falcs talaj.

En nem mondom, hogy nincs kivétel, de statisztikailag elhanyagolható, említésre sem méltó

ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 Grizesteszta ***** válasza:
43%

#21: grízestészta!:)



Nem értünk egyet, mert szerintem olyan sincs, hogy évekig-évtizedekig nem veszi észre az egyik, hogy megcsalja őt a párja. Mert nem csak a harmadikkal töltött időt kell leplezni valahogyan ( mert ezt még lehet is) hanem egyszerre kell otthon is figyelmesnek, gondoskodónak, érzékenynek, szerelmesnek mutatkozni, és ez piszok nehéz lehet. Sőt, szerintem ez annyira nehéz, hogy hosszú távon nem is lehetséges, akaratlanul is változik az ember otthon, ha szeretője van. ( csak elmélet és megfigyelés, nem csaltam sose.) És akkor a partner észre veszi a változást- ha meg nem veszi észre, az azért lehet, mert már nem volt meg a szoros érzelmi kapcsolat. Vagyis pont azért lett a szerető, mert nem volt OK otthon.


De tudok aludni attól, ha mi ketten nem győzzük meg egymást ebben a témában!:)

ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
66%

En nem akarlak meggyőzni semmiről, se azt nem mondtam, hogy a titkos viszonyt nem látja a megcsalt fél, hanem a baj ott kezdődik, ha nem válik el.

Mert akkor fenntartja a titkos szerelmet azaltal, hogy szemet huny es a tiktkos csiki csuki párosnak nincs alkalma együttlakva megismerni egymást!

Es ez a legnagyobb kiszúrás ilyen esetben, ha a megcsalt fél kilép.

Ez az új kapcsolat próbája!

Es mondjuk az sem igaz, amit mondasz, hogy a megcsalt fél mindig tudja, hogy megvan csalva, ez lehet hogy a te fantaziavilágodban így van mert a pasid azzal etetett teged, hogy otthon nincs mar ereje az asszonyra, hogy szexeljen vele stb te ezeket meg hinni akartad.

Nekem a pasim megcsalt es 2 evet nem jöttem ra, mert hazudott, sírt esküdözött egre földre, hogy szeret es megöli magát ha nem hiszek neki, szex is volt, ki se maradozott.

Gondolom arra várt, hogy biztos legyen a masikban, megerősödjön annyira a kapcsolat, hogy tudjon lépni, ne a semmibe lépjen.

Plusz, hogy a nője is foglalt volt.

Az emberek sokat hazudnak szívem, sok tanulnivalód van még

ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 Grizesteszta ***** válasza:
14%

#23: Téged csaltak meg ( úgy, hogy 2 évig nem vetted észre) és nekem van sok tanulni valóm? Engem nem csalt meg soha senki és én sem csaltam.

De nyitott szemmel élek és látom a körülöttem élők reakcióit, a párok közötti dinamikát, amikor pl 'eljátsszák' egy társaságban, hogy ők milyen szépen élnek...

Viszont én voltam 'titkos szerető' 3 hétig, ennyi idő telt el ugyanis aközött, hogy én- függetlenként- találkoztam egy nős férfival és aközött, hogy otthon megmondta a feleségének: szerelmes lett valaki másba, válni akar.

Nos, erre a 3 hétre valóban lehet azt mondani, hogy a feleség nem veheti észre, mert mire szegény észbe kap, addigra a férj már borít is... De azt még a megcsalt feleség sem tagadhatta, hogy rossz volt a házasságuk már évek óta. És nem miattam lett rossz, hanem tőlem függetlenül, én csak viharosan felgyorsítottam a válás folyamatát.

ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

Én megtanultam a leckéim, amúgy az en esetemben nem sima megcsalás volt csak, hanem egy nagyon komplex szemelyisegzavaros pasas es úgy jöttem ra mindenre, hogy az ő fejével kellett gondolkozzak. Mert en az en logikammal nem tudtam rájönni, át kellett bútorozzam az agyam.

Nemcsak egy nő több is volt

ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt is el, hogy a legtöbb megcsalás úgy zajlik, hogy a csalók nem akarnak válni es mindkettejük házas es onnan kacsinagatnak egymásnak.

Sajnos emiatt nagyon hosszú ideig meg tudják úszni a leleplezést!

Es élik a “nagy szerelmet” mások hátán és mások kárán.

Es ha összekerülnének, lehet egy hétig nem bírnák együtt!

ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 Grizesteszta ***** válasza:
19%

#26: Ezen nagyon jót mosolyogtam!:) Azért nem buknak le otthon, mert mindketten kapcsolatban vannak, ergo: nem akarják lebuktatni a másikat... Eddig OK, de az otthoni partner évekig nem veszi észre, hogy valami nem kerek? Mert az rendben van, hogy ez általában csak szexkapcsolat, de akivel évekig élek, azt ismerem. Ismerem a rezdüléseit, a grimaszait, az illatát, a szokásait, mindent... Nem tűnik fel semmilyen változás? Mert azért nem csak egy szerelmi kapcsolatnak, hanem egy szex kapcsolatnak is vannak jelei otthon... Nagyon vaknak kell lenni, hogy ezt ne lássa az ember.


Nekem volt egy barátnőm, akivel- a körülmények miatt - rendszerint úgy találkoztam, hogy én mentem a lakására és ott beszélgettünk. Ált. dálután, addig, amíg haza nem jött a férje. Akkor elköszöntem és hazamentem. Elvileg ő jó házasságban élt, de én egyre több mindent furcsállottam, majd szóvá is tettem neki. Na, itt ért véget a barátság, mert én hogyan gondolhatok arra, hogy őt megcsalja a férje? Miért akarom tönkre tenni a házasságát?

Szépen elköszöntem , minden jót kívántam neki és megkértem, hogy majd ha neki is gyanús lesz, jelentkezzen, addig hanyagoljuk kettőnk viszonyát.

2 év múlva a férj bejelentette, hogy válni akar, 3 éves viszonya volt, de azért lépett pont akkor, mert összejött a gyerek házasságon kívül.


És jött a 'barátnőm' őrjöngve, hogy miért nem szóltam? Miért nem mondtam, hogy nem irigykedem, hanem tényleg ezt/azt észrevettem... Én meg csak pislogtam, mint hal a szatyorban: akkor még jó házasságban éltem, mi a bánatra lettem volna irigy? És egyértelműen felsoroltam a jeleket, de ő nem volt nyitott a dologra, sőt: mesterségesen 'vakként' viselkedett. Na, ilyen párral mit lehet tenni? És csoda, ha 3 évig nem bukott le a férj a szomszédasszonnyal?

ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

Grízestészta, téged egy téma obszedál, ez a “hogynemveszi észre valaki hogy megvancsalva” es ezt írod ismétled, 100 sorban.

Szerintem írj ki erről külön kérdést, mert a kérdező kérdése nem erről szól. Te viszont erről írsz, ezen kattogsz, hogy a megcsalt feleség hogy nem veszi mar eszre magat, hogy megvan csalva, tehat szinte pofátlan es ezek szerint nem is szereti a férjet.

Tenyleg értelek, egy szeretőnek semmi sem fáj jobban, minthogy a létezése titokban marad a feleseg előtt, azaz jelentéktelen a személye.

(persze, te nem voltal szerető, ahogy írod)

Mondom, vannak pl olyan ferfiak (es nők is) akik profi csalók, azaz nem kezdők, hogy lebukjanak, es a szerető nem az első, ahogy előadja a pasi, hanem sokadik, es mar rutinja van a csalásban, azaz minden este habosra kefeli az asszonyt is ha kell, van olyan pasi aki többször bírja egy nap, az 52 eves exem is akar 3-4 szer is bírta, es úgy intezi a talalkakat, hogy nem esti kimaradas, hanem mikor az asszony elmegy a rokonaihoz, vagy munkahekyeről elmegy ebédszünetben, stb, leugrik vásárolni, stb rengeteg lehetőseg van es csak a kezdők buknak le, akik szerelmes típusok es nem szokasuk félrelépni, így ők feltünően nekialljak dugdosni es kódolni a telefont es merengeni a falakra.

Nagyon sok oka van amiert nem bukik le valaki, főleg mert nem akar! Es a feleseg hiszi, amiket mond a masik. Ha a ferj a kapcsolat kezdetétől csalta a nőt titkos szeretőkkel, prostikkal akkor milyen VÁLTOZÁST kéne eszrevegyen a masik, grízesteszta?

ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 Grizesteszta ***** válasza:
0%

#28: Jaj, ez tőrdöfés volt:Ha a ferj a kapcsolat kezdetétől csalta a nőt titkos szeretőkkel, prostikkal akkor milyen VÁLTOZÁST kéne eszrevegyen a masik, grízesteszta?


Ezt még inkább észre kellene vennie, de hagyjuk! Nekem aztán nem fáj, hogy ki hogyan hagyja tönkre tenni az életét!

ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert a szerető aki minden hazug fos szövegét beveszi egy ilyen csalónak, az nem teszi tönkre az életét, hogy várja hogy kicuppanjon más pinákból es nala is tiszteletét tegye?

Várja zenet hallgatva, (love story) nedves vaginával, amíg a másik ki tudja kivel mit művel….

Álmodik, nyitott szemmel, hogy ez milyen ikerláng egyedi szerelem

ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!