Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menyi idő után hagytátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő után hagytátok el a pártokat a szeretoert?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 18:15
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

50 es, igaziból nem kellettél neki, nem

volt beléd szerelmes, emiatt nem törte magát. Ez van. Csak unaloműző voltál neki

ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
49 és én is ezt érzem h jólesett volna ha szán rám az ideéből. Napi felora beszélgetés sem volt köztünk, holott az első 1 évben több órát beszéltünk, most meg minden fontosabb neki mint én, inkább filmezek vagy nézi a plafont mert már az is érdekesebb neki mint én, de nyilván szakítani nem akart
ápr. 22. 16:37
 53/60 A kérdező kommentje:
Hozzatennem mivel szeretni viszony és nem szexkapcsolat nem csak szexről szólt, csomó mindent is csináltunk együtt. De úgy látszik megint, már napi felirat se szánt rám az idejebol
ápr. 22. 16:38
 54/60 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, kerdező, hogy 1 ev utan rajött, hogy megunt es nem volt mar ami ébrentartsa az érdeklődését mivel nem igazán vagy a szíve csücske, vagy típusa, vagy nevezd ahogy akarod
ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
Hát akkor miért nem dobott ki? Könyörgöm mit kínlasztja magát?
ápr. 22. 16:45
 56/60 Grizesteszta ***** válasza:
Ja, hogy te egyutt vagy azzal, aki nem torofik veled es az erdrkel, hogy o miert nem szakit, ha ugyse torofik veled? Engem az erdekel, hogy TE miert nem szakitasz?
ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Hát már megtettem
ápr. 22. 17:02
 58/60 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Szuper, klassz vagy! O meg azert nem szakitott, mwrt neki elwg volt, jo volt az, amit kapottes megerte a "befektetest". Nxilvan szamara nem volt kinlodas. Stskitottal, majd keres mast, aki eteti/ penzeli es aki szet teszi a labat ugy, hogy cserebe nem kap semmit. Neked egy tapasztalattal tobb, hasznald fel ugyesen!
ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Nem szakított kérdező, mert még arra sem volt képes, annyira mindegy volt neki, gondolta, majd szakítasz te Problema megoldva
ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 egyertek veletek
ápr. 22. 17:42
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!