Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet a volt szerelmünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a volt szerelmünket elfelejteni véglegesen?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 10 éve ismertem meg egy lányt fél évig jártunk aztán eltávolodtunk egymástól, ez olyan gimis szerelem volt és egyszerűen akárkivel vagyok azóta (mint párkapcsolat) egyszerűen nem tudom őt elfelejteni, reggeltől estig rágondolok minden nap azóta. 1 éve már majdnem sikerült elfelejtenem de akkor összefutottunk a városban és így újból előjöttek belőlem az érzelmek és sehogysem sikerül őt kivernem a fejemből. Szerintetek mit kellene csinálnom, mert már megőrülök ettől?

2012. ápr. 8. 17:45
 1/8 ASOT ***** válasza:
100%

Sehogy, mivel nem vagyunk robotok, akiknek törölni lehet a memóriáját!

Még ha nem is mindig de időnként eszünkbe fog jutni!

De ehhez kell egy másik társ akit te is tudsz szeretni!

2012. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is egy hasonló problémában szenvedek. Ha szereted, akkor mond el neki, mert kitudja, lehet, hogyha nem mondod el neki, akkor életed nagy lehetőségéről maradsz le. A másik lehetőség pedig az, hogy megpróbálod elfelejteni, idővel menni fog. :)
2012. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért is felejtenénk el volt szerelmeinket? Borzasztó lenne!! Hiszen emlékekből áll az életünk, azok teszik szebbé a világunkat! Isten áldja az összes volt szerelmemet! Ha netalántán Alcheimer-kórt kapnék, ez lenne a legborzasztóbb, hogy ők is törlődnének az agyamból! Más kérdés, hogy az ember a volt szerelmei emlékével megtanul együtt élni, és nem sóvárog örökké az elmúlt idők után, hanem tisztelettel fejet hajt az régi idők szerelmei előtt.
2012. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.! Érzéseket képtelenség kiölni magunkból..

Maximum az segíthet ha találnál egy lányt akit jobban szeretsz mint az exedet:)

Az emlékeidben mindig bent fog maradni.. ezért vagyunk emberek.. :)

2012. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze eszembe fog jutni néha, de nem akarom, hogy 10 éven keresztül minden nap legalább 2-3 órát rágondoljak, mert most ez van. Rajta kívül még volt kb 20 barátnőm és persze néha eszembe jutnak Ők is, de nem minden nap, mint Ő. Volt olyan lány akivel jártam 2 évig vele meg csak fél évig és mégis mindig rá gondolok.
2012. ápr. 8. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont valahogy beszélj vele, ha lehet kezdjétek újra.. :) utolsó voltam.
2012. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, mindenképp beszélned kell vele az érzéseidről! :) Én hasonló helyzetben vagyok... 3 évig voltam együtt a párommal és már eltelt egy év a szakításunk óta és még mindig ugyanúgy szeretem a szívem legmélyén :( Azóta már eljegyezte az új barátnőjét, szóval ez a szerelem már teljesen reménytelen.

Egyébként a lánynak van barátja?

2012. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már egy éve nincs barátja, csak kisebb nagyobb kalandok, ahogy tudom. Igen, lehet, hogy újra kellene találkoznunk és beszélni erről. Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!