Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? teljesen reménytelen?!

Figyelt kérdés

Van egy lány (15éves), kb 2hónapja ismertem,barátkoztunk meg egyebek. Nekem nagyon tetszett,ezt ő részben tudta is. Nagyon félénk lány.. a barátnőitől tudtam meg,hogy én is tetszem neki,és lehetne több is mint barátság.. egy nap összeszedtem magam,és elmondtam neki mit érzek, nehezen de kihuztam belölle,hogy ő is így érez, DE szülei miatt nemnagyon lehet semmi (nem engedik.. o.O). na de aztán végül az lett a sztori,hogy ugyahogy együttvoltunk,azaz találkozgattunk,de nagyon ritkán.. (heti 1 óra). Egy suliba járunk,de iskolában egyenesen félt.. szoval még egy ölelés vagy akármi is nehézkes volt.. ritkán keresett meg szünetekben,mindig én kerestem,de akkoris volt hogy elment valamilyen ürüggyel.. mikor találkoztunk akkoris ritka volt hogy megöleljen vagy adjon egy puszit stb.. mások elött is félt,sosem tudott rám időt szánni hogy találkozzunk,ritkán mondta hohy szeretne velemlenni.. de mikor msn-en beszélgettünk öszintének tünt,biztam benne mikor azt mondta hogy szeret.. lehet hogy az volt a baj,hogy engem nagyon elboritott a rózsaszín felhö... igazából 3 hónapig tartott ez a "semmi",aztán azzal az indokkal hogy: "nemsok idöm lesz ezután a tanulás miatt,meg még komolytalannak érzem magam ehhez" végelett..

nagyon szarul esett,nem is tudtam napokig,hetekig magamrol.... még kb 3-4szer megprobáltam megbeszélni vele,hogy nekem nagyon fontos,nembaj ha keveset találkozunk, és mindenen lehet változtatni,csak probáljuk meg ujra mert nagyon szeretem.. de persze egyiksem jött össze. most így 3,5 hónap elteltével még mindig érzek valamit,és bármikor újrakezdeném vele..

de tudom,hogy ö biztosan nem fogja ezt mondani nekem,még ha ugy érez akkorsem.. mert ő ilyen..


dee nemtudom milenne a legjobb,mit csináljak.. ?! hagyjam tényleg annyiba,és max beszélőviszonyt tartsam vele,vagy próbálkozzak be mondjuk így suli végén nálla,vagy akár most,vagy csak utaljak rá,esetleg mondjam meg neki egyenesen,hogy mi a szándékom,vagy várjak rá,hogy hátha...


tanácstalan vagyok teljesen.. :\

(16/F)



2012. ápr. 25. 21:43
 1/7 mosolyogj! ***** válasza:
Figyelj, ha egy lány igazán szerelmes nem veszi figyelembe a szülei tiltását, és az hogy félénk.... nos szerintem ez egy nagyon tapintatos kifogás. Az alapján amit írtál nem valószínű hogy az a lány annyira oda lenne érted (lehet hogy csak egy picit tetszel neki, de nem komolyan). Nyugaodtan beszélhetsz és találkozhatsz vele, de nem vedd komolyabban az egészet mint ő...
2012. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen.. és amit nemirtam az az,hogy a legszomorúbb az egészben,hogy én végig kitartottam,még most is,mindent megtettem volna érte amit csak lehet,minden programomat lemondtam,órákat vártam rá suliután, azért mert "talán" tudunk találkozni.. az esetek többdégében ez persze nem jött össze..
2012. ápr. 25. 21:50
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen,ez teljesen igaz.. csak mivel én voltam neki az első barátja,ezért gondolom még ez is rátett a dologra neki,és ebböl is adódhattak a dolgok..


de tényleg lehet jobb ha nem veszem komolyabban,mint ő.. :\

2012. ápr. 25. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nagyon erősen tilthatják azért a szülei is,de gondolj bele végülis ez normális.... Na meg ha nem ismerted a szüleit, nem tudhatod, hogy milyenek otthon náluk a viszonyok...Ha igazán kellettél volna neki, akkor valahogy szerintem többet kereste volna a társaságodat, legalább ha máshol nem, hát az iskolában... :S


Szerintem már elégszer megpróbáltad a dolgokat és elégszer visszautasított :(

2012. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyad,majd ha beérik a kicsi feje és rájön mit múlasztot akkor megfog keresni ha nem akkor tényleg nem érzett semmit sem.
2012. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.! valoszinüleg így fogok tenni.. : )
2012. ápr. 27. 21:28
 7/7 ZakuroSenshi válasza:
van egy félénk barátnőm, akivel ugyanez megesett. elején idegenedett a szerelemtől, de a srác (aki mellesleg nagyon értelmes okos és csendes fiú) megszerettette magát vele és azóta is együtt vannak. a lány lehet hogy még éretlen, próbálj a helyében lenni. Ne add fel! És nézd meg a kaichou wa maid-sama című animét. Ugyanerről szól a lány szemszögéből. Sok sikert kívánok, remélem összejöttök.
2012. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!