Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
szóval 14L vagyok és a buszról nagyon tetszik egy fiú, de nagyon-nagyon :S és már ezerszer hülyének nézett, követtük, meg szemberöhögtük meg minden és szerintem fél tőlem. 2 évvel idősebb nálam és annyira úgy érzem, hogy nem tetszem neki. Vagyis annyira csúnya vagyok. :( és nekem rettenetesen tetszik és bejelöltem az f betűvel kezdődő közösségi oldalon, aminek nevében szerepel a könyv angolul és ennek már kb 3 hete és még nem jelölt vissza. Jó, igaz, az is lehet, h nem akar megbántani, mert el sem utasított, de nem akar tőlem semmit. Ennyi idő alatt már biztos, hogy volt fenn. És annyira kell nekem ez a fiú. Nem tudok róla lemondani. Reménytelenül szerelmes vagyok belé. És ráadásul ő az a tipikus jófiú, annyit megtudtam róla, h jó suliba jár, jó tanuló mókamester és nagyon helyes. :S Mit tegyek? Van valami esélyem? Legalább barátságra? De nem merek odamenni hozzá. Meg csak a buszon látom néha, de ott vannak ismerősök és ő legtöbbször a tesójával megy. :S Segítsetek pls!!!
2010. dec. 22. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"és nekem rettenetesen tetszik és bejelöltem az f betűvel kezdődő közösségi oldalon, aminek nevében szerepel a könyv angolul"


Hallod ezen besírtam.


Mellesleg, ne tegyél semmit. Ha tetszel neki, akkor majd ő teper utánad. Ennyi. Te vagy a nő. Viselkedj is nőként.

2010. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mértékkel, te lány!:) Ne ronts ajtóstul a házba, jól mondta az előző. Viselkedj nőként, azaz légy ettől egy kicsivel elérhetetlenebb és kedvesebb (pl. ne röhögd ketté, ha meglátod). Néha egy igéző pillantás is csodákra képes.;)
2010. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!