Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdenétek kapcsolatot külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek kapcsolatot külföldi sráccal úgy hogy magával vinne lakni is?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 09:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy lányoknak szólt a kérdés!


Én igen mennék de azért meg ismerném a lányt jobban nem ám, hogy kiderül az Orosz maffia főnök lánya. 24F

2012. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kezdenék kapcsolatot, az nem akadály hogy külföldi. A kifejezés kicsit durva, hogy "magával vinne". Nyilván akkor visz, ha én is akarok menni. De ez majd később alakulna, sok mindentől függne. Ha ő már dolgozik és tudna nekem is szerezni munkát, akkor persze elmennék. Nyugati, gazdagabb országból biztos nem én kényszeríteném, hogy költözzön ide, és szakadjon meg a 70e Ft-os minimálbérért... Sokrétű a dolog, de én simán merném vállalni...
2012. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kis naiv az utolsó, na jó legyen nyugat akkor nem Oroszország. Akkor el mész és kiderül, hogy a csaj vagy csávó az olasz maffia gyereke.
2012. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Tudjuk ám, hogy mi van itt...

Tegyük fel, jön egy türkmenisztáni pasi, turkálós szabadidőruhában, vasvillával a kezében. De tegyük fel irtó szexi. Na, vele elmennél lakni türkmenisztánba a puszta közepébe egy falu szélén álló 200 éves viskóba??

Mert ha jön egy amcsi menő csávó, vagy egy angliai bróker, esetleg egy gazdag macsó spanyol, gondolom ráncigálod egyből a repülőtérre, hogy vigyél haza.

Szóval ne a pénzéért, és ne azért szeresd, mert jobb helyre visz, mint ahol eddig éltél.

2012. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De ez nem ferr!!!!! Milyen könnyű a nőknek, jőn egy külföldi aki nyilván jobban él mint egy magyar. Magyar lány ki megy külföldre el van tartva és talán bele tanul a nyelvbe el megy valamit dolgozni. Nekünk férfiaknak miért nem így van meg ismerkedünk egy új gazdag nővel vagy egy külföldi nővel és a mi életünk is meg könnyebbülne! EZ NEM FERR!!!!
2012. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinél a pont:) Valahogy sose úgy hangzanak az ilyen történetek, hogy: "Képzeld találkoztam egy tök helyes tádzsik sráccal, egymásba szerettünk, és megkért hogy költözzek ki hozzá, én meg igent mondtam. Már talált is nekem munkát Dusanbéban, igaz, hogy csak havi húszezer forintot fogok keresni, de ez nem számít, az a lényeg, hogy szeretjük egymást". Inkább ez szokott lenni: "Találkoztam egy tök helyes olasz/angol/amerikai sráccal, igaz nem igazán ismerjük egymást még, de megkért, hogy költözzek ki hozzá, és én igent mondtam. Már szerzett is nekem munkát, mosogatni fogok havi csillió forintért." És ezek után még higgyem el, hogy ez nem a pénzről szól. Na persze...
2012. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
na, akkor most nekünk pasiknak tényleg kéne szervezni ilyen utakat, hogy elmegyünk kazasztánba, meg ilyen középázsiai szegény helyekre, és buszokkal hozzuk haza a legjobb csajokat Magyarországra.
2012. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Szó sincs arról, hogy a pénzéért megyek/mentem vele. Horvátországi nyaralás alatt találkoztam egy cseh sráccal. Hónapokig csak telefon, net stb... ismerkedtünk, 3 hetente, vagy havonta (ahogy a pénzünk engedte) ingáztunk. (Hol én mentem, hol ő jött) Aztán döntenünk kellett, hogy én adom-e fel az állásom,(egy cég könyvelésén dolgoztam 70e Ft.-ért) vagy ő, aki autókereskedésben kb. 3x annyiét keresett. Én költöztem hozzá (nem magával vitt, hanem mert együtt akartunk lenni) és ott találtunk nekem is munkát. Másrészt nem vadidegen emberrel kell összeköltözni stb... nyilván előtte megtudod "ki fia, borja" és úgy döntesz.

Jöhet a lepontozás :-)

2012. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

2!

én a 4.és7. vagyok.

Szóval én nem téged oltottalak. Szerintem az, hogy egy Cseh sráchoz költöztél ki, az egészen más. Nem nevezném azt nyugati országnak, és 210000-et itt is lazán megkeres egy autókereskedő, szóval én nem az ilyen esetekről beszéltem, hanem arról, hogy pl volt nekem egy osztálytársam, most 19 éves, és egy 32 éves, 2 méter magas fekete csávóval kiköltözött San Franciscoba, és a nagy romantikus megismerkedés az volt, hogy a csaj pincérként dolgozott, és fizetéskor a számlára ráírta a telefonszámát.

2012. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 /Anita_'94/ ***** válasza:

Nem, ez nálam abszolút kizáró ok. Határon túli magyar még oké, de akkor sem költöznék el.

Egy hasonló kérdésre már válaszoltam régebben. Ott azt írtam, hogy csak magyar pasik jöhetnek szóba, erre le lettem pontozva, ahelyett, hogy örültek volna :D

2012. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!