Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most tényleg ekkora mákom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ekkora mákom van, vagy lesz ennek böjtje?

Figyelt kérdés

sziasztok! Bocsánat, kicsit hülye kérdés.


Az a helyzet, h összejöttem egy pasival, és minden annyira tökéletes h az már ijesztő. Szinte azonnal összeköltöztünk- így alakult, mindegy hosszú sztori. Ő az a pasi, az a jellem, akire mindig is vágytam. Türelmes, nem kiabálós, ha problémája van, elmondja, nem kell vele játszadozni, meg taktikázni. szeret, a tenyerén hordoz, és meglepő módon pl nem rejtegeti az érzéseit, simán mondja nekem az anyja v a haverjai előtt, h szeretlek. Bármiről tudunk beszélgetni, és neki olyan dolgokat is elmondtam, amit másnak soha. Olyan mintha legjkobb barátok lennénk, plusz a szex is csodás. Kb hetente 10x szexelünk, és soha senkivel nem volt olyan jó mint vele. Ő tanított meg szeretkezni, szóval azt hiszem eddig csak dugtak engem, mint a lopott biciklit. Ezen felül okos, humoros, és helyes is.


A lényeg: csak fél éve vagyunk együtt és folyton félek, h ez csak egy kezdeti időszak, és minden majd szürke és unalmas lesz és neki is elege lesz az ügyetlenségemből- mindig mindent leejtek, összetörök. Vagy ő is semmibe fog venni mint az előző párom, aki gyakorlatilag hülyének néz, holott 3 ötössel diplomáztam, és a munkámat is mindig jól végzem, jó vannak kihagyásaim, meg hülye kérdéseim, kinek nincsenek? Mindegy az előző párom totál elvette az önbizalmamat és most nem merek bízni ebben a kapcsolatban.


Szóval szerintetek is csak kezdeti szépség ami most van, v az önbizalmam van totál padlón?



2012. máj. 23. 12:50
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Én csak érdeklődnék, hogy hogy alakult a sorsod közel 4 év után? Még mindig megvan ez az álompasi?

Köszi. Szép napot!

2016. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Veletlen talaltam meg a kerdest es mivel volt ilyen kerdes megirom. NEM. A pasi munkamanias volt. Egyebkent semmi baj nem volt vele csak egyszeruen nem passzoltunk.


Az 5 eves kapcsolatom annyira tultoltott volt erzelmileg hogy kellett egy bekes idoszak. Ami viszont unalmas lett. A kerdesben szereplo alompasi igazabol nem engem szeretett hanem azt a vilagot amit elkepzelt h velem elhet. Birtokolni akart. En viszont szabad akarok lenni mindig minden korulmwnyek kozott.


Azota az a helyzet velem hogy ferjhez mentem most juniusban es megtalaltam azt a ferfit akivel olyan izgi mint az 5 evessel es olyan biztonsagos mint a birtokloval de megis szabad vagyok mint a madar. Hiaba a gyuru meg az okirat.


Es millio meg egy nagyon komoly megprobaltatast kibirt a kapcsolatunk az elso egy evben mar (volt feleseg kulfoldi munka stb

)uh nem felunk 😊😊

2016. júl. 2. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!