Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mitévő legyek. Tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Tipp?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit őrülten szeretek, már 3 éve, legelőször kicsit több, mint 1 éve kavartunk, de mikor otthagyta a barátját, összejött egy másik majommal. Mindig visszatalálunk egymáshoz. Lassan 5 hónapja kavarunk, kisebb nagyobb megszakítással (mondtam, hogy elég..), nagyon komoly a dolog, azt mondja, hogy szeret, úgy is viselkedik, de...

Én már szinte mindent megtennék érte, rajta viszont nem érzem. Nem képes otthagyni a barátját, aki szinte szarba se nézi őt, mert sajnálja. Nincs rá alkalom. Nem tudok már mit mondani mégis. Nem tudok túllépni rajta.

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, hogyha most sem lesz rá képes.

18 évesek múlottunk már mindketten, nem vagyunk butuska 14 évesek.



2012. jún. 20. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát márpedig lépj túl rajta mert ő nem veszi ezt az egészet komolyan és csak hülyít.. sajnos. Ha akart volna valamit, és tényleg szeretne, látja, hogy te nyitott vagy, akkor miért nincs veled?
2012. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szinte egész héten velem volt. Titokban nálam aludt. Ő az akiben a legjobban megbízom. Ő is bennem. Ő nekem a mindenem. Nem tudom, hogy mikor döglöm bele ebbe, már voltam nagyon mélyen, de ha véget kell vessek ennek, akkor hihetetlenül lecsúszok... :(
2012. jún. 20. 12:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Szar tudom, de most ha őszintén magadba nézel te is tudod, hogy szórakozik veled. Főleg, hogy tudja milyen mélyen érzel iránta. Játszik veled. Mert ha téged akarna nem sunyin titokban kéne veled lennie.....
2012. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egyre inkább "felvállal". Már a nyílt utcán, nappal, kézenfogva sétáltunk.

Már falra tudnék mászni, amikor felhozom, hogy szakítson, azt kaptam, hogy "megpróbálok".

Múlthéten nagyon elegem volt, mondtam, hogy akkor menjen el... 2 nap délután utána csak ittam és sírtam.

Tudom, hogy nem jó, hogyha ennyire "alá vagyok rendelve".

2012. jún. 20. 12:37
 5/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előző két hozzászóló is, ezt azért írom, hogy lásd nem a rosszindulat beszél belőle.

Veled kézenfogva sétál, aztán este meg más dugja... Sajna ez a helyzet. ha felőrlődsz benne vegyél erőt magadon. Nagyon megalázó ez a kapcsolat rád nézve.

2012. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hogy lehet titokban ott aludni? Ablakon ki-be?
2012. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Annyit kűzdöttem. Annyi mindent megtettem. Ennyi idő után, amikor igazán közelinek érzem a célt, félek, hogy feladni mégrosszabb. Hiába próbálom döntésre kényszeríteni. Nem mellettem fog szerintem.

Hihetetlenül rossz érzés. Mindenem megvan rajta kívül, semmi másra nem vágyom. Voltam mással is, de sose éreztem ilyesmit.

2012. jún. 20. 12:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a lány olyan hülyét csinál belőled amilyen nagyot csak engedsz. Bocsánat, ha nyers leszek, de ezek a gondolataim támadtak miközben olvastam a kérdésed, és beleolvasgattam közben a reagálásaidba.


A csaj NEM szerelmes beléd, mert akkor otthagyná a csávóját, sőt össze sem jött volna vele, mivel amikor az előzőt otthagyta már akkor is a képben voltál. Akkor miért nem veled jött össze?

Lehet, hogy nem vagytok 14 évesek, de hogy ez a lány sem téged, sem a kapcsolatait nem veszi komolyan, és nem kezeli felnőttként az is tuti.


Csak egy kérdés, ha ezzel a pasijával végre szakítana (amit nem is értek mért nem tesz meg), akkor gondolod, hogy összejönne veled, majd teljesen őszinte tiszta kapcsolatotok lenne? Gondolod megváltozna? Mert ha a mostani, az előző pasijával ezt csinálta (hogy veled csalta őket) akkor miért tenne másként ha veled lenne?

Ha logikusan, reálisan végiggondoljuk kilátszik ebből, hogy ez a lány csak szórakozik. Majd jönne egy másik srác, akinek olyan szép kék szemei vannak, és vele kezd el kavarni...

Ne bízz benne, nem érdemes rá. Ha így meg tudja magát játszani a pasijával szemben, hogy az nem jön rá, hogy egy harmadik fél van a képben, akkor miből gondolod, hogy neked nem hazudik?


Szóval, szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha nem szeretnél egy életre csalódni a női nemben, ez az én tippem.


Most a válaszodban, majd kérlek ne kezdd el magyarázni, hogy de nem úgy van ahogy én látom. Véleményt, segítségét kértél, én leírtam. Engem nem kell meggyőznöd az ellenkezőjéről, hogy milyen szerelmes vagy, és a csaj is beléd, mert a leírtakból még csak köszönőviszonyban sincsen a te érzelmeiddel az övéi.


28/n

2012. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Öcsém, belenyúltál a szarba.

A 28N-nek igaza van.

Költői kérdés... ő vajon honnan tudja ezeket ilyen pontosan??? :)

2012. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Annak idején inkább barátság volt a részéről. Én "erőltettem" talán túl, de nem én kezdtem. Tudom, hogy sok baja van, meg is értem. Érvei között szerepelt az is, hogy nem akar megbántani, fél, hogy mi lenne ha velem ez lenne, mert én vagyok a mindene. Viszont így is elveszít ha nem lép. Azt is mondta, hogy ez jóval komolyabb, most még neki talán túl komoly kapcsolat lenne, a mostani nem az.
2012. jún. 20. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!