Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mitévő legyek. Tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Tipp?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit őrülten szeretek, már 3 éve, legelőször kicsit több, mint 1 éve kavartunk, de mikor otthagyta a barátját, összejött egy másik majommal. Mindig visszatalálunk egymáshoz. Lassan 5 hónapja kavarunk, kisebb nagyobb megszakítással (mondtam, hogy elég..), nagyon komoly a dolog, azt mondja, hogy szeret, úgy is viselkedik, de...

Én már szinte mindent megtennék érte, rajta viszont nem érzem. Nem képes otthagyni a barátját, aki szinte szarba se nézi őt, mert sajnálja. Nincs rá alkalom. Nem tudok már mit mondani mégis. Nem tudok túllépni rajta.

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, hogyha most sem lesz rá képes.

18 évesek múlottunk már mindketten, nem vagyunk butuska 14 évesek.



2012. jún. 20. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagy az esély arra, hogy ő az a fajta, akinek az kell, hogy másodlagos szerepe legyen a kapcsolatban, ezért nem lép veled kapcsolatban mert te egyenlőnek kezelnéd vagy előrébb helyeznéd magadnál, és valszeg a harmadik pasija is egy majom lesz, nem írom le teljesen a csajt, de sztem el kéne felejtened, amúgy az olyan srácok akik így viselkednek egy csajjal, azok nem szorulnak sajnálatra, csak ezek a lányok hiszik ezt. 23F
2012. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Elutazom most 10 napra, megmondtam neki, hogy intézze el, ha nem, akkor úgy tekintem, hogy hazudott, és ne is keressen többet.

:S:/

2012. jún. 20. 17:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Hú de kemény. Az a baj, hogy 10 nap múlva ugyanúgy megy majd minden tovább.
2012. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kétlem. Egyébként akkor is csak 2 napot leszek itthon, utána megint elmegyek még 10-re.
2012. jún. 20. 17:49
 15/16 Hanariko ***** válasza:

nem olvastam a kommenteket, de nem értem, hogy miért nem tudja otthagyni a barátját, mikor itt van neki egy láthatóan bizalmas, szerető, leendő partner? Komolyan nem fogom fel... mégcsak egyedül se lenne.

Az hogy sajnálja, nem mentség. Állj a sarkadra, mondd meg hogy vagy ők fejezik be, vagy ti.

2012. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Mi fejeztük be, ahogy ez várható volt. Kérdés, hogy végig hazudott-e, vagy csak szimplán nem képes felfogni, hogy nagyon nem normális mással így játszadozni, és igenis meg kell hozni olyan döntéseket, amiknek van árny oldala, és hosszabb távon jobb lesz, semmi sem fekete-fehér.


Hát ez van. :/:)

2012. aug. 7. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!