Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöhetnék megint össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék megint össze vele? Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy vége.

Figyelt kérdés
A barátnőm dobott, mert "megunt", már nem szerelmes belém. Előtte fél évig tepert utánam (ekkor még nem is ismertem), aztán miután jártunk két hónapot, én teljesen beleszerettem, de aztán 1 hétig nem találkoztunk, és ezalatt a pár nap alatt arra a döntésre jutott, hogy nem kellek neki többet... De én nem bírom elengedni. Annyira tökéletes volt számomra minden tekintetben. Próbálok ismerkedni másokkal, de mindenhol csak őt látom. Nincs étvágyam se, alig alszom. Tudom hogy ez most rohadt szánalmasnak tűnik, de egyszerűen szükségem van rá.

2012. júl. 7. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen ismerõs érzések,....pont így vagyok csak én nõi oldalról szenvedem ezeket.Le is fogytam lám mit tesz a szerelem?Kitartást ha rájössz,hogy lehet ezen túllépni dobhatod privibe a gyógyírt.Nekem nem vállt be semmi.Hónapok alatt semmi sem válltozott ami az érzéseim illeti.Eggyszerûen nem tudom felejteni.Sokszor sírok mert nagyon jól kijöhettünk volna.A sors fintora......(sad)
2012. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha 'megunt' akkor nem szeretett.

amúgy nekem kb. fél évbe telt mire elfelejtettem a volt barátomat sok-sok vodka, átsírt éjszaka és ismeretlen pasi segítségével :D

2012. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MIt foglalkozol azzal a ribanccal?Keress egy másikat,vagy maradj egyedül.Legyen már gerinced.
2012. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mmm. Az utolsónak igaza van, ezzel nincs mit tenni. Szedd össze magad és ennyi volt, minél jobban rágod magad rajta annál rosszabb lesz. Foglald le magad valahogy.


VAGY Menj el az úúj zöld pardonba (vagy hasonló), idd le magad, majd kezd el hülyeségeket beszélni, verekedj össze egy másik csávóval(bár ez a lépés preferáció szerint átugorható), este írj hülye sms-t amit majd kiraknak a facebookra a többi szánalmas kamu sms-hez ami annyira reális hogy fuu. És tádá,

2012. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hidd el ismerős érzés....

egyetlen gyógyír van az egészre:

Próbáld meg elhitetni magaddal, hogy utálod őt, teljesen sosem fogod megutálni, de jobb lessz!

én is így jártam, mikor egyszercsak megunt... egy hónap után újra összejöttünk 3 kemény napra :(

hidd el, jobban tud fájni, mint akármi más!

2012. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez se rossz tipp. És igazából sok mást nem tudsz csinálni,, sajnos. Pont mi nap láttam egy facebookos motivationos képet, és továbbra is úgy gondolom, hogy a hüüü de nagy okosságaikkal hülyeségek.


Azért az igaz, hogy az idő az nem vár meg, (sajnos nem találom a képet)mert ez arról szolt, hogy felesleges letörtnek lenni mert idő pocsékolás,, mert hát tény hogy az idő nem áll meg csak mert rossz kedved van. Persze .....ság mert ez nem így működik. Csak annyi igazság van, hogy a legjobb amit tehetsz, hogy megpróbálod elfelejteni/megutálni/akármi. Mert max csak rosszabb lesz.


Nekem is van egy lány aki nagyon tetszik,sokat dumáltunk minden, de sajnos lehet hogy semmi se lesz belőle, és végül is nem jártunk de rohadt szar, most próbálok kevesebbet gondolni rá. Persze azért reménykedek hogy még alakulni fog valami^^.

2012. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!