Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te megbocsátanál a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Te megbocsátanál a párodnak ha már kiderült róla, hogy egyszer megcsalt? (fiúk-lányok)

Figyelt kérdés

Kérdéseim:


1, Mennyi az esély, hogy ha egyszer megcsalt a párunk, akkor többször is megfogja tenni?

2, Tegyük fel már nagyon régóta együtt vagytok (pl. 6 évig) és úgy derül ki ez a szomorú igazság! Megér még egy esélyt ez a kapcsolat? Figyelembe veendő szempont a kapcsolat hosszúsága?

3, Volt már részed megcsalásban? Te mit tettél?

4, Mi van akkor, ha házasságban történik ugyanez és már gyerekek is vannak. Legalább a gyerekek érdekében megéri megbocsájtani, ezzel is megmentve a házasságot?

5, Én úgy gondolom, ha az egyik fél más ágyában köt ki, akkor az nem szeret igazán. De akkor legtöbb esetben miért kérnek még egy esélyt, ha már egyszer másra vágytak?

5+1, A csók megcsalásnak számít?



2012. aug. 5. 20:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

1. Szerintem elég sok esély van rá, ha egyszer képes volt megcsalni, akkor megteszi máskor is.


2. Attól függ, hogy egy vagy több megcsalás és mikor volt az a 6 év alatt? Ha egy és mondjuk a 3. évben, szóval régen és azóta tutira nem akkor megbocsájtom. De ha többször folyamatosan csalt akkor repül, mint a szél azonnal, ahogy megtudom. Ha akkor csalt meg, amikor megtudtam, szóval a 6. évben, akkor elbeszélgetek vele, hogy miért tette és hogy van-e értelme együtt maradni? Attól is függ, hogy milyen csajjal csalt meg..szóval eléggé összetett dolog ez, helyzettől függ..de én nem szeretnék olyan pasival együtt lenni, aki akár egyszer is megcsalt főleg ha én nem adtam rá okot.


3. Igen, egyszer megcsaltak ráadásul úgy, hogy a pasim külföldre ment a csajhoz 1 hétre.. na amikor rájöttem, hogy hazudott hova ment(nem volt nehéz), visszajött Magyarországra, egyből rúgtam is ki. Engem ne alázzanak meg!


4. A második válaszom érvényes itt: attól függ hányszor és kivel csalt meg illetve leülnék vele beszélgetni őszintén.. Ha van kis esély, hogy nem teszi meg újra, akkor adnék még egy esélyt a gyerek miatt. De ha folyamatosan kamuzás megy az kihat a kapcsolatra, megérzi a gyerek és érdemes elgondolkodni hogy érdemes-e folytatni pont a gyerek érdekében, mert nem szeretném ha konfliktust látni, veszekedések közt nőne fel!!!


5. Nem tudom. Pont valamelyik nap írtam ki egy ilyen kérdést, ez engem is érdekelne.


5+1. Talán még jobban, mint a sima szex. Lehet hülyén hangzik, de egy szex lehet érzelemmentes is.. csak szex. De a csók az már gyengédebb dolog.. Az én véleményem szerint.


23/L

2012. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

1. Passz, az esély mindig megvan rá.

2. Nálunk is hosszú kapcsolatról van szó, több éves, és jól működő. Nem akartam félredobni csak úgy.

3. Igen, egy csók volt. Bőgtem egy pár napot, és komoly ultimátumot adtam neki, ha folytatni akarja. Elfogadta. Ha rendes szex lett volna, szerintem bármennyire is fájt volna, de elhagyom.

4.Szívás, de a gyerekeknek nem érdeke egy sz.r házasság. Elvált szülők gyerekeként tudom.

5.Sok gond lehet. Nálunk is sok gond volt, ami ehhez vezetett, és eddig félre lett söpörve. Megbeszéltük.

5+1. Nálam igen, ha csak a mellét fogta volna meg, az is.

Csak talán nem olyan súlyú, mint egy szex.


De zárójelben jegyzem meg, hogy nem tudom mennyire lesz még életképes így a dolog, mert a bizalmat könnyű eltapsolni, visszaszerezni viszont annál nehezebb. És ez sok mindent megmérgez. Úgy gondoltam egy esélyt akkor is érdemel, ha megint megcsal, akkor meg ennyi volt.


21L

2012. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nalam a csok is megcsalas, es nem NEM fer bele egy kapcsolatba. Aki egyszer megtette az valoszinuleg maskor is megfogja. Hazassagban is szerintem a valas a megoldas. Miert maradnek egy olyan ferfivel aki mas noket kurogat/ott? Talalhatok meg egy szereto partnert aki tisztel engem. A gyerekeknek is jobb, hanem egy ilyen apaval nonek fel. En nem adnek meg egy eselyt, mivel az en eletem is veges, es ertekes a szamomra, igy azt teszem amitol boldog leszek.
2012. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ja az 5. kerdesre a valasz lemaradt: Az ilyenek azert kernek meg egy eselyt, mert a mohosaguk erosebb volt naluk. Azaz jo volt felrekacsintgatni, de azert a jo meleg csaladi feszekben is lenni am. Nekik az a legfontosabb, hogy kielegitse a sajat vagyaikat. A masik dolog meg az, hogy tudjak ha visszafogadjak oket, a partneruk ujra es ujra megbocsajt majd, s ujra meglehet csalni ha jon valami jo hus.
2012. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 MadameViciouse ***** válasza:

Amikor rossz volt a kapcsolatunk az én párom is megcsalt(elvileg csak csók volt)

Mi is 6éve vagyunk együtt.

Nehéz volt nagyon, de azt mondta szeret és nem akar szakítást.Én sokáig nem tudtam mi a jó döntés, mindenki azt mondta ha egyszer megtette megteszi máskor is, hagyjam el.

Nem hallgattam rájuk, vele vagyok boldogok vagyunk.

Viszont a kétségek ott vannak bennem, hogy mikor történik meg újra és mi lesz ha nem tudom meg.

Ez talán sosem múlik el és a boldogságot talán örökké beárnyékolja majd picit a bizalmatlanságom.:/

De nem bántam meg, hogy együtt maradtunk.

2012. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szerintem ha valaki 1 xer félrelép akkor már megteszi másodjára is....én 1000 százalék, hogy nem tudnék megbocsátani....kimondani igen, de úgy is érezni...soha....
2012. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!