Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te megbocsátanál a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Te megbocsátanál a párodnak ha már kiderült róla, hogy egyszer megcsalt? (fiúk-lányok)

Figyelt kérdés

Kérdéseim:


1, Mennyi az esély, hogy ha egyszer megcsalt a párunk, akkor többször is megfogja tenni?

2, Tegyük fel már nagyon régóta együtt vagytok (pl. 6 évig) és úgy derül ki ez a szomorú igazság! Megér még egy esélyt ez a kapcsolat? Figyelembe veendő szempont a kapcsolat hosszúsága?

3, Volt már részed megcsalásban? Te mit tettél?

4, Mi van akkor, ha házasságban történik ugyanez és már gyerekek is vannak. Legalább a gyerekek érdekében megéri megbocsájtani, ezzel is megmentve a házasságot?

5, Én úgy gondolom, ha az egyik fél más ágyában köt ki, akkor az nem szeret igazán. De akkor legtöbb esetben miért kérnek még egy esélyt, ha már egyszer másra vágytak?

5+1, A csók megcsalásnak számít?



2012. aug. 5. 20:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

1.Utánna már hajlamos többször is

2.Talán,de erösen át kéne gondolni

3.Még nem volt(vagy nem tudok róla):/)

4.Szerintem magadra gondolj,mert ha nem akarnál vele maradni,de muszály lenne a gyerekek miatt az már rég rossz.

5.Menedék

5+1,Igen a csók is megcsalásnak számít.

2012. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

1 Aki egyszer megteszi,megteszi mégegyszer,szerintem

2 Igen figyelembe venném,hogy mióta vagyunk együtt

3 Igen megcsaltak már egyszer,szakítás lett belöle

4 Nem tudom,hogy mi lenne akkor ha lenne gyerekem,most nincs,de szerintem csak miattuk nem bocsátanék meg,nem lennék olyan példa nekik, aki az ilyet eltüri

5 Mert félnek a biztosat elhagyni,egy bizonytalanabbért

6 Igen a csók is csalás

2012. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%

1. Ha megcsal akkor valami nem jó a kapcsolatban. Nem feltétlenül arról van szó, hogy már nem szeret, csak tőlem valamit (valószínűleg az ágyban) már nem kap meg. Szóval elég nagy a valószínűsége, hogy újra megteszi.

2. Van különbség aközött, hogy ő mondja el, vagy kiderül. De szerintem ilyen helyzetben a kapcsolat hosszúsága sem menti meg a dolgokat.

3. Volt, utólag tudtam meg. Akkor már nem beszéltünk, nem is köszöntünk egymásnak. A kapcsolat legelején csalt meg, jóformán még nem is tudtuk milyen együtt. Akkor megnyugodtam, hogy én abban a kapcsolatban nem rontottam el semmit, ha már rögtön az elején (második nap).

4. A gyerekek is érzik, hogy valami nincs rendben. Az állandó feszültségből jönnek majd a viták, veszekedések az meg rosszabb szerintem, mintha külön élnének a szülők.

5. Nem mindig azért kötsz ki más ágyában, mert már nem szereted. Lehet, hogy éppen valami miatt a kapcsolat mélyponton van, vagy annak ellenére, hogy szereted nem jó az ágyban. Akkor azért kérsz még egy esélyt, mert reméled, hogy helyre lehet hozni. Ha meg azért csalod meg, mert már más kéne, ott van az, hogy elvesztessz valamit amit megszoktál, főleg hosszabb kapcsolatoknál és akkor jön a szokás hatalma.

5+1. Igen. De szerintem a megcsalás ott kezdődik, amikor ő ezt végiggondolja, hogy megcsókoljon mást. Szerintem a komolyabb flörtölés is megcsalás, nyilván nem az a kategória mintha lefeküdne valakivel, de nagyon rosszul tud esni és aláássa a bizalmat.

2012. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanék meg semmilyen körülmények között.Annál nagyobb az önbecsülésem h egy ilyen emberrel együtt maradjak.Milyen ember képes ezt tenni azzal,akit szeret?Pont az különböztet minket meg az állatoktól,h tudunk viselkedni,uralkodni magunkon,az ösztöneinknek nemet mondani.
2012. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem maradnék vele együtt.Engem ne alázzanak meg.
2012. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Császárnőnek: Ez a gyakori kérdések és válaszok közvélemény kutatása :) Köszi a választ.
2012. aug. 5. 22:41
 17/26 A kérdező kommentje:
6-15-ös válaszolóknak: Érdekes a válaszaitok. Sokatok nem tudna megbocsátani az ilyen embernek. És ez szerintem így helyes. Összefoglalva én is úgy gondolom, ha engem szeret tiszta szívből, akkor más nem kell neki.
2012. aug. 5. 22:54
 18/26 A kérdező kommentje:
3-as válaszolónak: Látod, kár volt akkor neki esélyt adni. Tényleg nem szeretett akkor igazán.
2012. aug. 5. 22:55
 19/26 anonim ***** válasza:
én szerintem felvetném a nyitott kapcsolat ötletét.
2012. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%

Megpróbálok érdemben válaszolni - és most igen, ítélkezzen aki akar, de magam is házasságtörő vagyok, csak kérem jól gondolkodjon el, hiszen arról, amit nem él át valaki csak véleménye lehet, ítélete nem.

1. Ez valószínű megtörténik újra, talán egyetlen esetben nem, akkor, ha abba, akivel megcsalta, valóban beleszeret és olyannyira igaz társnak érzi őt (mert uram bocsáss..az első kapcsolat nem sikerült, illetve nem azzal éli az életét, akivel kellett volna, mert hát az idők során változunk, és igazából az évek alatt ismerjük meg egymást.) De az elsődleges válaszom: igen

2. Esélyt csak akkor ér bármilyen kapcsolat, ha hosszas mérlegelés után még mindig többnek látni benne a jót, mint a rosszat.

3. Ebben részem nem volt, én vagyok a hűtlen fél, jelenleg is, majdnem 6 éve már.

4. Gyerekek miatt sosem szabad megbocsájtani, mérlegelni lehet, de mindent úgy kell elrendezni, hogy mindenkinek (persze ez úgysem lehet) a legjobb megoldás legyen sérülékenység szempontjából. Vannak kompromisszumok, de mindig csak rossz választások léteznek, ilyen helyzetben jó már nem. Egyébként meg ha olyan túl jó lett volna a kapcsolat, akkor nem is fordult volna elő a megcsalás. Persze lehet ez egyetlen alkalom is, ami csak úgy megtörténik, az viszont már más lapra tartozik.

5.Igen, ha valaki más ágyában köt ki, az nem szeret feltétlen és őszintén, de ennek nem csak ő maga lehet oka, hanem a másikban is lehet hiba a saját hibáján kívül. Esélyt a biztonság miatt kér az ember, hiszen nehezen hagyja el a biztonságos talajt, na meg hát ez kényelmesebb, mint újra kezdeni ill. bizonytalanságba érezni magunkat, hisz egy új kapcsolatot sem mindig könnyű találni. (meg persze lehet hogy az is foglalt, akivel a hűtlenséget elkövettük)

6. Igen, véleményem szerint ez is megcsalás. Sokszor egy csók bizalmasabb dolog, mint maga a közösülés (ami hát ugye bárkivel megtörténhet vágyból, ösztönből...stb is), de gondoljuk csak végig, azért mindenkit nem csókolunk meg ugye?


5.

2012. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!