Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol talál párt ma valaki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talál párt ma valaki, aki nem jár bulizni, és nem városban lakik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 22:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem tudom, de jó lenne megtudni:(
2010. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
társkereső oldalakon...mindenképpen mond el neki a falu nevét ahol laksz, és ha nincs messze akkor még össze is tudsz vele jönni
2010. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neten.
2010. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg chatelni vagy társkeresőn regisztrálni. Esetleg facebook vagy egyéb közösségi portálokon próbálkozz.

Aztán, gondolom még iskolába jársz, szóval az is egy aránylag jó ismerkedési platform! Ha totál kilátástalan akkor válassz majd a későbbiek folyamán olyan egyetemet ami szép nagy városba van távol az otthonodtól és majd ott találsz magadnak párt!

2010. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel már próbálkoztam. Amikor elmondtam, hol lakom, általában kiröhögtek.
2010. dec. 23. 22:44
 6/12 Cleptomaniac ***** válasza:
Suli, később munkahely.
2010. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát elég jó lenne olyanokkal ismerkedned, akik közel laknak hozzád, nem az ország másik végén.
2010. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az a baj a mai emberekkel hogy nem nyitottak egyeltalán, nem is mernek kapcsolatot teremteni, úgy meg nem fog menni...pedig könnyebb mint gondolnád
2010. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
költözz el vagy menny a szomszédba!
2010. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Internet, munkahely. A két nagy szerelmemmel így ismerkedtem meg és ebben a sorrendben. :)
2010. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!