Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 27 éves srác, hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves srác, hogyhogy nem talál párt magának?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 27 éves srác, egyedülálló, nincs senkije már évek óta.

Nem jár bulizni, szinte soha, azt mondja nem szeret, kerüli a tömeget, és nem neki való. Nem nagyon mozdul ki, dolgozik mint vállalkozó és mondhatni elég sok ideje elmegy erre.

Mivel ismerem, és korábban beszélgettünk is csajokról stb. tudom, hogy nem prűd, sőt nagyon is élénk a szexuális fantáziája. Viszont tényleg van nmi önbizalom hiánya, és tart a csalódásoktól, és attól, hogy a nők a bolondját járatják vele, csak szédítik és végül mégsem kell nekik stb.

Külsőre nem csúnya, nem extra jóképű de karakteres és férfias arca van, és sportosabb testalkatú, kb olyan 180cm magas lehet, barna haj (kissé kopaszodó elől és a feje búbján).

Átlagosan öltözködik. Nem mondanám sem csendesnek, sem szószátyárnak. Be tud kapcsolódni beszélgetésekbe és intelligens tanult srác, lányokkal is látom beszélgetni és kedves, őszinte és odafigyelő, mindenki kedveli, és mindenkinek segít ha teheti.


Nem értem mi a gond vele, vagy miért nem mászott rá már egy csaj, biztos vagyok benne, hogy semmi gond vele, ne elmebeteg, nem csúnya, nem erőszakos és nem is idegesítő vagy ilyesmi. Szeretnék neki segíteni, mert párszor már éreztem, hogy zavarja ez a helyzet, főleg mikor néha velünk van, és mi a barátnőinkkel vagyunk, ő meg magányosan. Persze nem mutatja ki, hogy szomorú emiatt, eléggé van benne tartás, de biztos, hogy bántja!


Szerintetek mi lenne a jó ötlet, hogy lehetne segíteni rajta?


Köszönöm a segítőkész válaszokat előre is!



2012. aug. 25. 09:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Én nem is a külsejére gondoltam, hogy abban nagy hiba lenne, egy átlagos- vagyis normál értékrenddel rendelkező, nem gyerekes gondolkodású- nőnek nem számít annyit a külső, mint egy férfinak, többet nyom a latban a kisugárzás, férfias fellépés, esetleg jó szöveg, legalábbis nálam ez így van. És amit leírtál a külsőről, az nekem teljesen megfelelő (kiv. kopaszodás, meg én a kifejezetten magas férfiakat kedvelem, de az ő magassága a legtöbb nőnek teljesen rendben van), és ha már egy nő kinővi a kamasz kort, úgy kb.22 felett már nem a Bieberekre buknak (ha magamból meg a lány ismerőseimből indulok ki), hanem pont az ilyen karakteresebb férfiakra. Szóval a külsővel nincs gond, én azt gondolom, nem amiatt nem talál párt.

De én nem is a külsőre gondoltam. Lehet nem elég határozott pl.

És ha megkérdeznéd a barátnődet? Ő női szemmel hogyan látja? Mert nekem abból amit leírtál az jött le, hogy szimpatikus, szívesen barátkoznék vele, de többet nem (bár te haverként beszéltél róla, lehet ezért is).

2012. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
30%

"Én nem is a külsejére gondoltam, hogy abban nagy hiba lenne, egy átlagos- vagyis normál értékrenddel rendelkező, nem gyerekes gondolkodású- nőnek nem számít annyit a külső, mint egy férfinak, többet nyom a latban a kisugárzás, férfias fellépés, esetleg jó szöveg, legalábbis nálam ez így van."

Ez köszönő viszonyban sincs a valósággal. Minden nőnek a külső a legfontosabb, a fellépés meg a szöveg nem számít, kisugárzás pedig nem is létezik.

2012. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Lol, mintha engem írtál volna le :D:D

Mondjuk az én esetemben megvan az oka, hogy miért nem csajozok, de nem nagyon szoktam beszélni erről senkinek(Nem, nem vagyok buzogány, mielőtt még valaki beszól :D)

2012. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
47%

ne legyél már olyan elkeseredett kedves 12.es

én szoktam köszönni a valóságnak, a véleményemet fogalmaztam meg, sajnálom, h neked nem ez a tapasztalatod, és inkább tanácsokkal segítsd a kérdezőt

pedig ez elég általános egyébként a nőknél, hidd el, a gazdag vén fószerokkal sem feltétlenül a pénzt miatt van az összes nő, hanem azért, amiatt a sok pénzt összeharácsolták, érted? ahhoz képességek kellenek, ez jön be a nőknek, és ez felülírja a külső adottságokat a nőknél

2012. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

ursula ursulella válasza:


Barátnőm más típus, és nyilván nem faggatom olyasmiről, hogy a haverom bejön-e neki mint férfi vagy sem, elég fura is lenne. Viszont említeni említettük már beszélgetések alkalmával és úgy tűnt barátnőm szerint is férfias és vonzó férfi, legalábbis ha így nem is hangzott el, de nem mondta hogy ne lenne vonzó férfi szerinte. Hallottam már így elvétve tőle is, meg más kapcsolatban élő lány ismerősömtől mikor beszélgettünk kötetlenül, hogy a srácra azt mondták, hogy helyes meg szimpi, meg stb. Hogy ez nők esetében mit jelent hát passz...

A barátnőmnek én jövök be ezt legalább tudom biztosan, és ez így is marad remélem :)

Amúgy köszönöm, hogy jó ötletekkel segítesz...

2012. aug. 25. 11:19
 16/34 anonim ***** válasza:

:) hát ha cikinek éreznék ezt vele megbeszélni, akkor ne természetesen

nekem van egy olyan barátom, akinek hosszabb ideig nem volt barátnője, de ami a külsejét illeti, hát egy macsó, az a tipikus filmekbe illő arc, testfelépítés, mint egy fotómodell, aztán mégse volt párja hosszú évekig (azóta az egyik barátnőmmel van:)))

nade, miért nem volt neki? olyan kis tutyimutyi, hihetetlen ehhez a külsőhöz, nem? de mégis, határozatlan, hagyja magát szekírozni, stb. egyébként hasonlóan komoly, okos, kedves, mint a barátod, szóval emberileg semmi probléma vele, de ez nem jön be minden nőnek, hiába a jó külső

nem minden a külső

2012. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%
Pedig 12-esnek igaza van ám. Ez nem elkeseredettség, hanem a tényállás. Ha jól megnézem a baráti és ismerősi körömet, elmondhatom hogy csak a helyes srácoknak van barátnője. Az átlagosoknak ugyanúgy nincs mint a csúnyáknak. Átlagos pasival csak a csúnya kövér csajok érik be. Átlagos nők is csak jóképűben gondolkoznak. Ja és mellesleg, sokszor a jóképű srácok azt mondják hogy "jajj én csak átlagos vagyok és a dumámmal tudtam a csajokat felszedni" ez megint csak kamu. Nem tudják/nem akarják beismerni hogy a nőknél való sikereiket külső adottságaiknak köszönhetik.
2012. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
47%
Előző, ezt én se tudtam volna jobban megfogalmazni. Minden szavad igaz sajnos.
2012. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
47%

A 12-esnek igaza is van, meg nem is!

Ha elég gátlástalanság szorul beléd, akkor egy átlagos srác is talál egy csinos lányt! Ha már egy minimális bunkóság és nagypofájúság megvan, akkor lehet nyert ügyed!


A pénz összeharácsolásához jellemzően pont ezek a tul.-ok kellenek, bunkóság, elvtelenség, magabiztos fellépés és önös érdek megvédése!

Ezt hasznos gyakorolni..., ha meg nem, akkor vegyen a srác egy GSX-R 750-est, amit pont el is passzolok, mert múlt héten csúsztam vele a Bükkben, de olcsóba rendbe lehet rakni, szóval nem vész...:)

10-es voltam!

2012. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
47%
Igen, a bunkóság is előny a lányoknál, én sajnos bunkó se tudok lenni, na meg az átlagos szintet se ütöm meg külsőre.
2012. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!