Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 27 éves srác, hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves srác, hogyhogy nem talál párt magának?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 27 éves srác, egyedülálló, nincs senkije már évek óta.

Nem jár bulizni, szinte soha, azt mondja nem szeret, kerüli a tömeget, és nem neki való. Nem nagyon mozdul ki, dolgozik mint vállalkozó és mondhatni elég sok ideje elmegy erre.

Mivel ismerem, és korábban beszélgettünk is csajokról stb. tudom, hogy nem prűd, sőt nagyon is élénk a szexuális fantáziája. Viszont tényleg van nmi önbizalom hiánya, és tart a csalódásoktól, és attól, hogy a nők a bolondját járatják vele, csak szédítik és végül mégsem kell nekik stb.

Külsőre nem csúnya, nem extra jóképű de karakteres és férfias arca van, és sportosabb testalkatú, kb olyan 180cm magas lehet, barna haj (kissé kopaszodó elől és a feje búbján).

Átlagosan öltözködik. Nem mondanám sem csendesnek, sem szószátyárnak. Be tud kapcsolódni beszélgetésekbe és intelligens tanult srác, lányokkal is látom beszélgetni és kedves, őszinte és odafigyelő, mindenki kedveli, és mindenkinek segít ha teheti.


Nem értem mi a gond vele, vagy miért nem mászott rá már egy csaj, biztos vagyok benne, hogy semmi gond vele, ne elmebeteg, nem csúnya, nem erőszakos és nem is idegesítő vagy ilyesmi. Szeretnék neki segíteni, mert párszor már éreztem, hogy zavarja ez a helyzet, főleg mikor néha velünk van, és mi a barátnőinkkel vagyunk, ő meg magányosan. Persze nem mutatja ki, hogy szomorú emiatt, eléggé van benne tartás, de biztos, hogy bántja!


Szerintetek mi lenne a jó ötlet, hogy lehetne segíteni rajta?


Köszönöm a segítőkész válaszokat előre is!



2012. aug. 25. 09:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

én se találok magamnak párt, már 1,5 éve egyedül vagyok

25L

2012. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

27.es, elméletben már nagyon jó vagy! Hajrá! :)

Ha megcsalták, akkor értem, hogy csalódott, de egész életében nem élhet csalódottan. Valahogy ezen kellene túl lennie akkor. Nem minden nő olyan. Meg próbálkozni kellene minél többet neki.

2012. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Küldd neki el ezt!:

[link]

Jobb oszlopot hallgassa meg!

2012. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
.
2012. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!