Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivan velem? Szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan velem? Szerelmes vagyok? (sajnálom ha hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azthiszem, hogy szerelmes vagyok!

Most voltam nemrég Gólytáborban éás volt ott egy fiú (16) akibe belezúgtam és én meg a barátnőmb nagyon jól elvoltunk vele, beszélgettünk meg minden és a végére az egész tábor alatt együtt voltunk. A ÍBalatonban is jól elszórakoztunk és meg is ölelt minket és felemelt meg lenyomott a víz alá, de aztán mondta, hogy van barátnője és, hogy ha hazamegy már várni fogja, de ugyanakkor elkezdett velem szemezni nem is egyszer, meg beszökött hozzám meg a barátnőmhöz takarodó után (a szobánkba) és mindíg elbújt a tanárok elől a szekrényben, hogy ne keljen elmennie, a tábortűznél meg beült közém meg a barátnőm közém és átkarolt meg ittunk energiaitalt és aztán lementünk a Balattonparthoz és leültünk és utánam rohant és jóléreztük magunkat majd másnap amikor mentünk volna haza sérelmezte, hogy még nem kapott ölelést és még akkor is szemezett velem és azt kihagytam ,hogy amikor a szobánkban volt megjegyezte, hogy milyen jó a franciabugyim... Amikor hazaértem a szüleimn kérdezték, hogy mi a bajom, ugyanis különösen csendes és komor lettem hirtelen elsőre még én sem tudtem, hogy mi a bajyom, de azóta folyamatosan rá gondolok, néha még a hasam is összerándul és még mire ezt leírtam annyit görcsöltem, és még SOSEM éreztem ilyet, és nem tudom, hogy mit tegyek mert a fiú 16 éves és aztmondta, hogy van barátnője, de akkor mivolt ez?????

14/L



2012. aug. 27. 11:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
mert ha egy suliba fogunk járni vagy rájösz hogy ki vagyok vagy csak ismersz az már elég és nem akarom hogy kiderüljön bárkinek bármi is...
2012. aug. 27. 12:31
 12/20 A kérdező kommentje:
de tényleg valaki segítsem mert már beleőrülök ebbe az érzésbe és őszintén nagyon hiányzik.. :(
2012. aug. 27. 12:45
 13/20 A kérdező kommentje:
óóó azt kihagytam hogy mondta hogy kéne már csajozni és tényleg belehabarodtam de mégis kell egy tanács
2012. aug. 27. 12:48
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
:) nem szerelem ez hanem rajongás, kikerültél az általánosból és az első kis gané, akinek muszáj játszania a kiscsajok érzéseivel- mert a saját korosztályában talan neme tud- egyből levett a lábadról. Nyugodtan álmodozz róla tanévkezdésig, aztán meg a suliban tuti lesznek más srácok is, akik felkeltik a figyelmed;)
2012. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
hát itt is voltak akik felkeltették a figyelmem de leginkább ő
2012. aug. 27. 13:02
 16/20 A kérdező kommentje:
még csak most érzek ilyet először és még nem volt egészen enyhe kapcsolatom sem szóval ezért vagyok itt
2012. aug. 27. 13:09
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbe esni az 5 évtől. Semmi a világon nem garantálja, hogy 5 évig még így odaleszel érte - sőt! Mire leérettségizel, te is másmilyen leszel (külsőleg-belsőleg) meg ő is.

Elhiszem, hogy hiányzik, de nem kell túldramatizálni, ez normális dolog, ha belezúgsz valakibe. Csak legalább addig tarts tőle egy kis távolságot, amíg barátnője van! Sok bajtól kímélheted meg magad.

2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
de ha esetleg csak mondta hogy van barátnője ?? mert é nem láttam és mondom utolsó nap sérelmezte hogy nem kapott tőlem ölelést és még utoljára szemezett velem
2012. aug. 27. 13:30
 19/20 A kérdező kommentje:
még mindíg csak rá gondolok és beleőrülök a semmittevésbe
2012. aug. 27. 13:44
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha csak mondta (azaz hazudta) hogy van barátnője, az még rosszabb, mintha tényleg lenne. Mert akkor teljesen egyértelműen csak hülyít, és nem kapcsolatban gondolkodik, max. felszedni akar.

Nyugi, vegyél egy jó fürdőt, sétáltasd meg a kutyát, nézz meg egy jó filmet. Teljesen felesleges kétségbeesni, azzal előre tutira nem jutsz!

2012. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!