Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik férfit válasszam? Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam? Az a problémám, hogy nem tudok dönteni 2 férfi között. Egyedülálló anyuka vagyok,4 éves a kislányom. Az 1. jelölttel már 1 éve együtt vagyunk, de még hallani sem akar összeköltözésről.

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret minket, de nem tudja hogy hosszú távon működne-e a dolog.A 2. férfit most ismertem meg a játszótéren, neki is van egy 4 éves kislánya. Tud a másik férfiről, de mégis kitartóan próbálkozik. Nem tudom, hogy mit csináljak! Vajon a jelenlegi párom meggondolja magát valamikor? Vagy próbáljam meg az újat? Azt se akarom, hogy a gyerek sérüljön!

2012. szept. 8. 12:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!
2012. szept. 8. 14:37
 12/14 anonim ***** válasza:

"Én csak arra vágyok, hogy valaki szeressen magamért" - mindenki arra vágyik.

Ha képes vagy elgondolkodni azon, hogy "lecseréled", mert nem hajlandó összeköltözni veled, akkor azért szereted, amit elvársz tőle, amit belelátsz a kapcsolatba. Próbáld meg tényleg önmagáért szeretni, úgy, ahogy van, az összes jó és rossz tulajdonságával együtt, elvárások nélkül, és akkor TALÁN működni fog. Nem biztos, de lényegesen nagyobb az esély...

2012. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az egyedülálló apukára szavazok.

Ez a mostani barátod egy szélhámos hóhányó, nem gondolja komolyan.

Nem sok férfi kapja meg a gyereket...ha egyedül neveli, biztosan főz-mos rá, rendben tartja, törődik vele. Én megismerném őt a helyedben. Kezdeném azzal, hogy egy szép őszi napon leülnék mellé a játszótéren beszélgetni, és elújságolnám neki, hogy szakítottam a régi párommal, meg nem akart komoly kapcsolatot, csak összejárogatni, pedig te már vágynál egy igazi jó kapcsolatra, szeretetteljes családi légkörre. Szeretnél megállapodni és jó anyuka lenni.


Ezzel két legyet ütsz egy csapásra. Jelet adsz az apukának, és már az elején tisztázod, hogy Te mit szeretnél és mit vársz el.

21/l

2012. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem azt kéne először tisztázni, hogy miért nem tudja az 1. jelölt, hogy hosszútávon is működne e a dolog. Erre rá kérdeztél? Miért fél elkötelezni magát? Lehet, hogy csak megrémíti, hogy ha összeköltöztök és mivel ugye van egy gyereked, akkor már egy család lesztek. Azért egy év nem olyan hosszú idő.

Persze az is lehet, hogy csak hülyít és úgy van vele, hogy "jól elvagytok" és kész. De nem kell egy év után feltétlenül összeköltözni. Viszont azt mindenképp tudnia kell egy év után is, hogy ez hosszútávú a részéről vagy nem.

A 2. nyilván szimpatikusabb, de azt mondtad, hogy az 1.-t szereted, szóval akkor nem ártana tisztázni vele a dolgokat. Ha még mindig nem tudja, hogy a jövőt veled képzeli el, akkor nem hiszem, hogy sok esély van rá. De ebbe nem feltétlenül tartozik bele még az összeköltözés, az ráér még. Meg persze mennyire szereti a kislányod? Mert ez az elvan vele ez nem túl meggyőző.

2012. szept. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!