Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat WOW-ba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat WOW-ba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet kicsit hülyén hangzik amit most írni fogok.

Megismertem egy lányt a World of Warcraft nevű játékba, PvP-be healelt engem és én nem is tudtam, hogy lány megköszöntem neki meg megdícsértem hogy milyen ügyes stb. Utána elkezdtünk beszélgetni, kiderült h lány és ráadásul egy helyen is lakunk , cirka 5-10km re egymástól. Tök fura volt az egész helyzet, azt sem tudtam hogy néz ki , azt se hogy én . Beszélgettünk 2-3 hétig a játékba minden nap látszott, hogy jófejnek tart, kedvesnek aranyosnak DE képet még mindig nem látott rólam, és én se róla ergó csak a karakterképe ugrott be nekem mikor rá gondoltam és neki is ugyanez.. Bár nem térek el sokban egy Ork-tól de azért kicsit rendezettebb vagyok . Na mind1, felvettem facere ott volt kép rólam és róla is. Nekem bejött nagyon a lányka, és úgy vettem észre hogy én is bejövök neki. Rá 2 ugyanolyan kockulós dumálgatós hétre, találkoztunk. Megbeszéltük hogy kimegyünk a közeli erdőbe este sétálni. Jól sikerült minden, ölelgettem puszilgattam stb. A lényeg az, hogy utána össze is jöttünk és utána egyáltalán nem akartam kockulni, hanem vele beszélni FB-n meg találkozni, meg egésznap csak zenét halgattam stb. Ő viszont ugyanúgy játszik mint az állat, amint hazaér egyből belép és játszik stb.. :S Én viszont már egyáltalán nem kívánom a játékot, csak őt.. Mondtam már neki, hogy én már meguntam a wowot meg stb aztán csak kinevetett hogy aztán miért, és mondtam h miattad amire semmit nem szólt.. És azóta ugyanez, max szól h menjek fel énis.. felmegyek mert csak ott tudok vele beszélni, de már egyáltalán nem érdekel a játék. Azt mondja szeret, úgy is veszem észre , és énis de hiába mondtam neki, hogy hagyjuk már a gamet és inkább jöjjön ki velem valahova vagy menjünk el valahova mindig azt mondta, hogy jó majd megyünk meg stb meg h hétköznap ő nem akar kimászkálni, inkább menjek át hozzá de ha még át is megyek akkor is csak játszunk vagy film :S Jó persze néha mikor már nem bírok magammal fogom és leteperem a francba az ágyba és akkor jön aminek kell, ezzel nincs is baj meg ő is kíván engem , viszont ez a játék dolog elég aggasztó.:S Nem azt mondom , hogy ne játszon csak annyi hogy ne ennyit , meg ne ez legyen az első mindig.. Valakinek esetleg ötlete?? Mint mondtam , már beszéltem vele erről és teljesen hajthatatlan.. Mit kéne tennem? Arra is gondoltam, hogy látványosan leszarom és nem megyek fel wowba hanem FBn lennék, már volt ilyen is h egyik nap írtam neki játékba, hogy FB-n leszek írta hogy jó aztán lefekvés előtt kb 11kor írt, hogy jóéjt csók szeretlek.. Mintha a játék fontosabb lenne mint én.. Azt mondja szeret, el is hiszem de attól tartok hogy a játékot jobban.. Ötletek ?? Én 22F Ő 20L



2012. szept. 19. 14:46
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Húha! Az ágyas warrior-os volt a legdurvább a storyban...Ha a helyedben lennék, én menekülnék. Ez beteges.
2012. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Klavaro válasza:
óvszerrel dugtok? ha igen akkor mond azt neki hogy kilyukadt és kifojt a cucc.. és akkor azt fogja hinni hogy teherbe esett és majd lehet hogy ideges lesz de nem fog kockulni xD (viccnek szántam de ki próbálhatod xD )
2013. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Kocka érzelmek feltörtek az warrioroson meg még mindig sírok xDDDD szerintem fuss ez ijesztő...
2013. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!