Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat WOW-ba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat WOW-ba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet kicsit hülyén hangzik amit most írni fogok.

Megismertem egy lányt a World of Warcraft nevű játékba, PvP-be healelt engem és én nem is tudtam, hogy lány megköszöntem neki meg megdícsértem hogy milyen ügyes stb. Utána elkezdtünk beszélgetni, kiderült h lány és ráadásul egy helyen is lakunk , cirka 5-10km re egymástól. Tök fura volt az egész helyzet, azt sem tudtam hogy néz ki , azt se hogy én . Beszélgettünk 2-3 hétig a játékba minden nap látszott, hogy jófejnek tart, kedvesnek aranyosnak DE képet még mindig nem látott rólam, és én se róla ergó csak a karakterképe ugrott be nekem mikor rá gondoltam és neki is ugyanez.. Bár nem térek el sokban egy Ork-tól de azért kicsit rendezettebb vagyok . Na mind1, felvettem facere ott volt kép rólam és róla is. Nekem bejött nagyon a lányka, és úgy vettem észre hogy én is bejövök neki. Rá 2 ugyanolyan kockulós dumálgatós hétre, találkoztunk. Megbeszéltük hogy kimegyünk a közeli erdőbe este sétálni. Jól sikerült minden, ölelgettem puszilgattam stb. A lényeg az, hogy utána össze is jöttünk és utána egyáltalán nem akartam kockulni, hanem vele beszélni FB-n meg találkozni, meg egésznap csak zenét halgattam stb. Ő viszont ugyanúgy játszik mint az állat, amint hazaér egyből belép és játszik stb.. :S Én viszont már egyáltalán nem kívánom a játékot, csak őt.. Mondtam már neki, hogy én már meguntam a wowot meg stb aztán csak kinevetett hogy aztán miért, és mondtam h miattad amire semmit nem szólt.. És azóta ugyanez, max szól h menjek fel énis.. felmegyek mert csak ott tudok vele beszélni, de már egyáltalán nem érdekel a játék. Azt mondja szeret, úgy is veszem észre , és énis de hiába mondtam neki, hogy hagyjuk már a gamet és inkább jöjjön ki velem valahova vagy menjünk el valahova mindig azt mondta, hogy jó majd megyünk meg stb meg h hétköznap ő nem akar kimászkálni, inkább menjek át hozzá de ha még át is megyek akkor is csak játszunk vagy film :S Jó persze néha mikor már nem bírok magammal fogom és leteperem a francba az ágyba és akkor jön aminek kell, ezzel nincs is baj meg ő is kíván engem , viszont ez a játék dolog elég aggasztó.:S Nem azt mondom , hogy ne játszon csak annyi hogy ne ennyit , meg ne ez legyen az első mindig.. Valakinek esetleg ötlete?? Mint mondtam , már beszéltem vele erről és teljesen hajthatatlan.. Mit kéne tennem? Arra is gondoltam, hogy látványosan leszarom és nem megyek fel wowba hanem FBn lennék, már volt ilyen is h egyik nap írtam neki játékba, hogy FB-n leszek írta hogy jó aztán lefekvés előtt kb 11kor írt, hogy jóéjt csók szeretlek.. Mintha a játék fontosabb lenne mint én.. Azt mondja szeret, el is hiszem de attól tartok hogy a játékot jobban.. Ötletek ?? Én 22F Ő 20L



2012. szept. 19. 14:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

12-es :DDDDDD


kérdezőnek: hát ez nagyon durva, szerintem próbáld meg vele megbeszélni a dolgot és addig mond neki amíg el nem jut az agyáig


ui.: am meg adjál neki ingyen kreditet xD

2012. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Eredetiről van szó.. De amúgy meg már átjött párszor akkor nem is játszottunk , akkor minden jó volt :/ Hát majd megteszeek mindent. Köszi a válaszokat
2012. szept. 19. 15:41
 13/23 anonim ***** válasza:
Keress haverokat a realm ellenséges frakciói között és kérdd meg őket, hogyha csaj online lesz, addig farmolják a hulláját, amíg meg nem unja és lemegy offline:D Egy idő után tuti leszokna:P
2012. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

hát ha eredetin tolja akkor tényleg nagy kocka xD


amúgy az utolsó elég jó öltet

2012. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
DIK XD
2012. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát főleg hogy most jön a Pandaria... Már elő van rendelve, énmeg nem akartam és nem is rendeltem elő mert azt mondtam hogy majd nála megnézem hogy milyen és ha tetszik majd akkor megvesze, de az igazság az hogy egyáltalán nem akarok játszani vele :D Sok WoWos meg örülne hogyha a barátnője is wowozna, én viszont azért wowoztam mert nem volt barátnőm :D szóval elég fura a helyzet.
2012. szept. 19. 20:04
 17/23 anonim ***** válasza:

Az elmondásod alapján tényleg te csak a második legfontosabb tudsz lenni az életében.

Tudom, hogy ez sovány vigasz, de még így is teljesebb életet élsz, mint mielőtt megismerkedtetek, próbálj inkább erre gondolni.

Ha nem akarsz már wowozni, mert pl. haragszol rá, amiért elveszi tőled a barátnőd, akkor keress mást ami kitölti a szabadidődet.

A barátnőddel pedig próbáljatok egy időbeosztás félét kialakítani, hogy melyik nap találkoztok, kinél, stb. Neki nagyobb igénye van a függetlenségre, és ha ráerőltetnéd magad, abból jó dolog nem sülne ki.

2012. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2012. szept. 20. 14:05
 19/23 anonim válasza:
kokca szerelem,ez undorító,egy percet kibírsz gép nélkül?
2012. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nagyon nagy a baj! Az én volt barátnőm meg facebook függő, és mindig megőrülök tőle hogy ahelyett hogy kimenne inkább az ágyából facebookozik. Addig addig idegesített vele, amíg azt gondoltam ha letörlöm magam, akkor majd többet fogunk találkozni. Hát nem. 2 hét után szakítottunk is, mert már nem volt közös pont az életünkben. Tudom mit érzel, de sajnos nincs remény. Friss pszihológiai tanulmány mutatja, hogy aki fiatalon függő lesz, az nagy valószínűséggel egész életében függő lesz. Erre van is egy példa az imserősi körömben, 28 éves a lány, babája van, és a férjével eggyütt wowoznak. undorító. Az összes fiatal elméje meg van már fertőzve ezekkel a dolgokkal, és nem azzal van a baj hogy ezek léteznek, hanem hogy nem tudjuk használni. Ha valaki 14 és 25 éves kora között függő, az kihatással van egész életére, és súlyos személyiség torzulást okoz. Amiből felépülni csak vas akarattal és nagyon erős kitartással lehet. Ezt onnan tudom hogy pszihológiát tanulok.

Látva a kutatási eredményeket, és a mai kapcsolatok minőségét, nem azt kívánom mint elődeim itt a gyakorikérdéseken hogy bár ne élnék ezen a földön, hanem hogy valaki írjon már olyan vírust ami minden játékot megsemmisít :D

Na meg nem ártana egy áramszünet a facebook szervereire sem :D

Vagy egyszerűen kéne csinálni egy központi tűzfalat ami kiszűri az egészet a fenébe.

De ha dúrvább akarok lenni akkor Redmond bombázása :D

Sajnos ilyen drasztikus a megoldás, ellenkező esetben a gyerekeink is szívni fognak :\

2012. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!