Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kapcsolat tud így működni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat tud így működni, hogy szerelem van, de nem megy a szex?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. A szex viszont nem megy miattam. Már hónapok óta próbálkozunk, de mindig elrontom. Amúgy meg nagyon szeret, és nem akar elhagyni. A petting jól megy és el tudom juttatni a csúcsra, de ez még sem szex. Egy egy sikertelen szex után mind ketten nagyon feszültek vagyunk, türelmes velem, de vajon meddig. Így én se tudom férfinak érezni magam...Még ő fél hogy elhagyom más nő miatt...ez persze nem így van.

2012. szept. 20. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit rontassz el pontosan?
2012. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem megy? Nem áll fel? Vagy csak nem tudod kielégíteni?
2012. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mit rontasz el?
2012. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A valaszhoz korul kellene irnod, hogy megis mi az ami pontosan nem megy.
2012. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

komoly és mély beszélgetés kell erről

vagy

orvoshoz/szakemberhez kell fordulni

2012. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem áll fel (talán a gumi miatt) ha szexre kerül a sor, pontosabban akkor amikor a gumit fel húzom. ha feláll akkor is van hogy lelankad miközben bent vagyok. ha meg jól megy tuti 5 perc alatt elmegyek. amúgy ha kézzel vagy orálisan csinálja áll keményen, és tovább is bírom. sajnos pszichológusra nincs pénzem. most a fogamzásgátlón gondolkodunk.
2012. szept. 20. 09:05
 7/17 A kérdező kommentje:

sokat beszélgettünk erről, az elején az hittem a gatlasaim, de már inkább a sok kudarcból jövő akarás lehet a gond. amúgy szeretem kívánom, de van hogy már félek mikor kezdeményez hogy elrontom, ami meg is történik. 7 hónapja megy ez és már minden olyat csinál ami beindít, aztán mégse...

kézzel azt mondja eszméletlenül jól csinálom és ez látszik is rajta, de ez nyilván egyikünknek sem elég.

illetve még gondolkozom egy dragon power nevű szeren egyszer neten egy szakember ezt ajánlotta, bár nyilván lelki eredetű a bajom

2012. szept. 20. 09:12
 8/17 anonim ***** válasza:

haver ez nálam is volt gond ne parázz már ennyit

legközelebb kicsit igyatok előtte az oldja a feszültséget és ne csináljátok mindig ugyanott :)

a tablettákat meg sűrgősen felejtsd el, én is voltam dokinál ezzel a bajjal, de nem ajánlotta egyáltalán, nem szervi bajod van

2012. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlzottan rágörcsölsz...egyszer nem jött össze és azóta ezen parázol!

Próbálj meg lazulni és ha nem megy akkor igen jöhet az alkohol :)

2012. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

alkohol nem nagyon segít, még az elején próbáltuk, bár azóta lehet más a helyzet, bár azt olvastam hogy pont hogy nem segít, talán ha tudnám a pontos mennyiséget...


lányok hagytatok el emiatt már valakit, úgy hogy szerelem van, és azért másodlagos módszerekkel el tudott juttatni a csúcsra

2012. szept. 20. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!