Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kapcsolat tud így működni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat tud így működni, hogy szerelem van, de nem megy a szex?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. A szex viszont nem megy miattam. Már hónapok óta próbálkozunk, de mindig elrontom. Amúgy meg nagyon szeret, és nem akar elhagyni. A petting jól megy és el tudom juttatni a csúcsra, de ez még sem szex. Egy egy sikertelen szex után mind ketten nagyon feszültek vagyunk, türelmes velem, de vajon meddig. Így én se tudom férfinak érezni magam...Még ő fél hogy elhagyom más nő miatt...ez persze nem így van.

2012. szept. 20. 08:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyenben még nem volt részem szerencsére....de ha lenne is, nem hagynám el ha szeretem! Bztos, hogy van valami megoldás, hogy működjön rendesen a dolog és biztos ti is megtaláljátok majd :)
2012. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sokan nem bírják a gumit. Én pl nem hagytam el a pasimat hasonló helyzetben. Szerintem vegyetek extra vékony gumit vagy ha nagyon bíztok egymásban és be meritek vállalni, akkor pharmatexet. Megveheted a patikában vény nélkül, olcsóbb mint a fogamzásgátló meg nem igényel annyi utánajárást sem, mint azt felíratni.
2012. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

óvszert már mind kipróbáltuk, most fogamzásgátló lesz az a biztos.

általában minden óvszer szorít vagy fáj, még a nagy is, pedig csak 14 centis, de vastag

2012. szept. 20. 09:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy allergiás vagy a gumira? Van egy ilyen ismerősőm...
2012. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én lány vagyok, mi is egy éve hogy együtt vagyunk de a szex katasztrófa..nálunk persze miattam..

Kicsit más, nálunk csak pár hónapja van, hogy felfàztam es annyira fáj a szex, hogy sírni tudnék, ezért már betegesen félek, rágörcsölök..

Nagyon félek, hogy emiatt elhagy, bár nagyon türelmes, és kitartó:/

Szerintem ha a barátnőd el akarna hagyni, egy év alatt már megtette volna, a szex nem indok:)) ne félj, a fog.gátlótól biztos jobb lesz, csak ne görcsölj rá!18L

2012. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó megoldás a pharmatex, vagy a fogamzásgátló a lánynak, és akkor nem kell gumit húzni. De igazából nem árt megtanulnod gumiban is szexelni, mert ha a lány lebetegszik és antibiotikumot kell szedni, akkor a fogamzásgátló sem véd, ilyenkor gumit kell használni.
2012. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én is voltam hasonló helyzetben mint te... A gumi volt az oka.!!! annyira iritált hogy ált is mint a cövek ha gumit húztam rá akkor lekókadt és az istennek nem tért magához.:-) Amióta nem használok gumit azóta király a dolog !!!! ez van. nem mindenkinek jó a gumi én szinte nem érzek benne semmit és ezért vesztettem kedvem ha felhúztam. Más fogamzásgátló módszert kell keresni és egyenesbe jönnek majd a dolgok nálatok is ... szerintem :-)
2012. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!